تور ارزان اروپا

تور ارزان اروپا

تور ارزان اسپانیا

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از: 850یورو

تور اسپانیا ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از: 950یورو

تور اروپا

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از:1150 یورو

تور اسپانیا 8 روزه ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از:1250 یورو

تور اسپانیا و ایتاللیا

تور اسپانیا + ایتالیا 9 روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از: 1350 یورو

تور اسپانیا ایتالیا ویژه نوروز 1402تور اسپانیا ایتالیا ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا + ایتالیا 9 روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از: 1450 یورو

تور اسپانیا فرانتور اسپانیا فرانسه ایتالیا ویژه نوروز 1402سه ایتالیا ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا + ایتالیا + فرانسه 14 روزه

بارسلون 4شب + مادرید 3 شب+ رم 3 شب + پاریس 3شب

شروع قیمت از:2450 یورو

جاذبه های توریستی اروپا

تور اسپانیا +فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب و پاریس 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

تور اسپانیا فرانسه ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا +فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب و پاریس 3 شب

شروع قیمت از:1550 یورو

تور اسپانیا + فرانسه 10روزه

بارسلون 3شب + مادرید 3 شب + پاریس 3شب

شروع قیمت از:1750 یورو

تور اسپانیا + فرانسه 10 روزه

بارسلون 3شب + مادرید 3 شب + پاریس 3شب

شروع قیمت از:1850 یورو

تور اسپانیا 6 روزه

شروع قیمت از:950یورو

تور اسپانیا 8 روزه

شروع قیمت از:1250

تور اسپانیا + ایتالیا

شروع قیمت از:1450 یورو

تور اسپانیا + پرتغال

شروع قیمت از:1350 یورو

تور اسپانیا + هلند

شروع قیمت از:1550 یورو

اسپانیا + فرانسه

شروع قیمت از:1550 یورو

 

تور ارزان اروپا: شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که تور اروپا لحظه آخری چیست، در اینجا به این سوال می پردازیم تا ابهامات در ذهن‌ افراد از بین برود. آژانس های مسافرتی هر ساله تورهای داخلی و خارجی بسیار زیادی را در خدمت مسافران خود قرار می‌دهند که این تورها تعداد و ظرفیت مشخصی دارند. گاهی اوقات ظرفیت تکمیل نمی شود و آژانس های مسافرتی برای اینکه ظرفیت را تکمیل کنند تا هواپیما در مدت مشخص وارد اروپا شود مجبور هستند که تورهای خود را با قیمت مناسب تری به فروش برسانند تا بتوانند ظرفیت مورد نظر خود را تکمیل کنند که این اتفاق در تور های مختلفی پیش می‌آید و بسیاری از مسافران شاید با این امر مواجه شده باشند که ببینند مسافران دیگر با همین خدمات و با همین هواپیما توری را با قیمت کمتری خریداری کرده‌اند.

شما برای باخبر شدن از اینگونه تورها می توانید با آژانس های مسافرتی در ارتباط باشید و یا به صورت غیرمستقیم در سایت ها این شرایط را مشاهده کنید. از آن جایی که خالی ماندن هواپیما برای آژانس مسافرتی ضرر بسیار زیادی را ایجاد می‌کند مجبور هستند تا در لحظه آخر تورهای خود را با تخفیف بسیار عالی به فروش برسانند که این امر به نفع بسیاری از مسافران خواهد شد، چون بعضی از مسافران به صورت خانوادگی قصد سفر به تور دور  اروپا را دارند و این افراد روی هر تور می‌توانند قیمت بسیار زیادی را برای خود ذخیره کنند.

میخواهید به اروپا سفر کنید حتما سری به تورهای اروپا بزنید

این شهر‌ها را در تور‌های اروپائی از دست ندهید!

تور ارزان اروپا این مزیت را دارند که شما را با تمام شهر های دیدنی این مکان آشنا کنند و شما جاذبه های گردشگری زیبای اروپا را می توانید از نزدیک مشاهده کنید. البته ناگفته نماند که باید گفت قیمت تور اروپا برای کشورهای مختلف متفاوت است.یکی از بهترین و زیباترین شهرهای اروپا، پراگ است که این شهر دارای معماری های شگفت انگیز و بازارهای بزرگ و زیبایی است که دارای حال و هوای بسیار خاص و متفاوتی است.

پورتو در پرتغال در فهرست زیباترین شهرهای اروپایی ثبت شده که آثار هنری بسیار زیاد و خلاقانه دارد. این شهر بزرگترین کتاب فروشی ها و سواحل زیبا را به ثبت رسانده است.

برن در سوئیس دارای منظره های بسیار زیبا می باشد و شما برای پیاده روی و گذراندن اوقات فراغت می‌توانید به این شهر سر بزنید.

آتن در یونان یکی از معروف ترین شهرها به حساب می‌آید که قدمت بسیار زیادی دارد و از میلاد مسیح تاسیس شده است. در این شهر مجسمه ها و نمادهای بسیار زیاد و مذهبی نمایان است.

 فلورانس در ایتالیا یکی از شهرهای زیبا می باشد که از نظر تاریخ و هنر و معماری بی‌نظیر است و مانند آن در هیچ جایی وجود ندارد.

اینسبروک در زمستان بسیار زیبا و دیدنی می باشد، چون دارای کوهستان های زیبا است و شما در این فصل می توانید ورزش های متنوعی را انجام دهید.

همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین مقاصد اروپا را نیز دنبال نمایید

تورهای ترکیبی اروپا

تور ارزان اروپا ویزای شینگن

در تور ارزان اروپا از نوع ترکیبی شما می توانید همزمان به چند کشور یا شهر اروپا سفر کنید. برای تور ترکیبی اروپا شما باید از کشوری ویزا بگیرید که می خواهید به آن کشور بروید. مدت زمان کلی اقامت شما در تورهای ترکیبی اروپا به اعتبار ویزای شما بستگی دارد. تورهای ترکیبی اروپا معمولا به صورت گروهی برگزار می شود و شما باید ویزا را به صورت گروهی درخواست کنید، زیرا در این روش شانس بسیار بالایی برای گرفتن ویزا دارید.

با توجه به اینکه نرخ قیمت ها در حال افزایش می باشد این امر نیز تاثیر به سزایی بر قیمت تورهای ترکیبی اروپا گذاشته است. تورهای ترکیبی اروپا معمولاً دو یا نهایتاً در چهار کشور اجرا می شود.

شما با خرید یک تور ترکیبی اروپا می توانید تا حد زیادی از هزینه‌های سفر خود به اروپا را کاهش دهید، چون شما با خرید یک تور ترکیبی اروپا می توانید همزمان به چند شهر اروپایی بروید. تور‌های ترکیبی اروپا مزایای بسیار زیادی را برای مسافران فراهم کرده است، اول اینکه هزینه بسیار کمی نیاز دارد و دوم اینکه شما می‌توانید شهرهای مختلف اروپا را از نزدیک مشاهده کنید و سوم اینکه بهترین هتل ها و امکانات را در اختیار شما قرار می دهند.

تور لحظه آخری اروپا

تور لحظه آخری اروپا

شما برای اینکه وارد کشوری دیگر شوید باید مدارک مورد نیاز از جمله ویزا داشته باشید که برای داشتن تمام این موارد باید مراحل قانونی را پشت سر بگذارید. بسیاری از افراد به صورت انفرادی به اروپا سفر می‌کنند ولی بسیاری از افراد با کشور خارجی و با زبان آنها آشنا نیستند و ترجیح می دهند که برای سفر با تور ارزان اروپا به آژانس مسافرتی روشنی گشت مراجعه کنند. شما می توانید برای گرفتن تور با تمام امکانات به این سایت مراجعه نمایید چون این مکان ها شما را راهنمایی می کنند و بهترین تور با بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهند.

قیمت تورها بنا بر امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند به عوامل مختلفی بستگی دارد که تمام این عوامل به نوبه خود تاثیر‌گذار هستند و شما برای گرفتن تور باید هزینه بسیار زیادی را صرف کنید، ولی یک روش وجود دارد که شما هزینه کمتری را برای سفر به اروپا در نظر بگیرید که تور لحظه آخری اروپا است.

قصد  دارید که یک مارکوپولو تور اروپا باشد؟ تورهای ارزان و لحظه آخریاروپا را ازدست ندهید. در این تورها  اول اینکه شما تمام امکانات از جمله هتل و بهترین غذاها و گشت و گذار را دارا می باشید و همچنین می توانید از افزایش قیمت تور ها جلوگیری کنید. تور لحظه آخری یک امتیازی برای بعضی از مسافران است و اگر شما خوش شانس باشید می توانید این امتیاز را برای خود ایجاد کنید.

قصد مهاجرت دارید پیشنهاد می کنیم مقاله رفع ریجکتی ویزای شینگن را نیز دنبال نمایید

شهرهای پر طرفدار اروپا

شهرهای پرطرفدار تور اروپا

یکی از پرطرفدار ترین مکان هایی که بسیاری از افراد برای سفر با تور ارزان اروپا انتخاب می‌کنند، ، چون این مکان بهترین و زیباترین و پرطرفدارترین کشورها  را در خود جای داده است. شاید برای شما سوال باشد که وقتی می خواهید به اروپا سفر کنید به کدام کشورها سر بزنید تا بتوانید زیبایی آن را از نزدیک مشاهده کنید.

اگر شما به دنبال یک طبیعت بکر و کوهستانی هستید می توانید شهر بلد را انتخاب کنید. این شهر یکی از زیباترین جاذبه های دیدنی را در خود جای داده و دارای جزیره های کوچک و بزرگی است که هر کدام از آن ها درختان و فضای سبز بی نظیری دارد.

شهر رم در ایتالیا یکی از شهرهای معروف می باشد که بسیاری از مسافران آرزو دارند که به این شهر سفر کنند، چون این شهر یکی از پرطرفدار ترین شهرهای توریستی دنیا می باشد و جمعیت بسیار زیادی دارد و بهترین و معروف ترین غذاها در این کشور می‌باشد.

آمستردام هلند کشور گل می باشد و همانطور که از اسمش مشخص است زیبایی بی‌نظیری دارد و دارای طبیعت چشم نواز به همراه آب و هوای بی نظیر است.

شهر کلمار شهر کوچک و رنگارنگ در فرانسه می باشد که دارای ساختمان های زیبا و قدیمی است. این شهر به دلیل داشتن طبیعت زیبا و متنوع زبانزد می باشد.

پاریس از هنر و فرهنگ آعشته شده و این دو امر باعث رویایی شدن این شهر می باشد. پاریس در فرانسه دارای برج ایفل و موزه لوور است و دارای مجسمه ها و آثار باستانی بی نظیر و خاصی است.

 شهر راین در نروژ یک دهکده ماهیگیری کوچک است که شما حتما باید به این شهر سفر کنید تا زیبایی آن را از نزدیک مشاهده کنید، چون زیبایی آن قابل بیان کردن نمی باشد.

راهنمای احذ ویزا

نحوه اخذ ویزا برای سفر با تور ارزان اروپا

شما برای اینکه با تور ارزان اروپا سفر کنید باید نحوه اخذ ویزا را بدانید. گرفتن ویزا یک مجوز رسمی است که آن کشور به شما اجازه می دهد تا شما به صورت قانونی وارد مرز آن کشور شوید. شما قبل از گرفتن ویزا باید هدف خود را مشخص کنید، چون انواع مختلفی از ویزا وجود دارد و شما بنا بر شرایط و هدف خود باید نوع ویزای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شما در ابتدای کار برای گرفتن ویزا باید به سفارتخانه مراجعه کنید. شما باید تمام مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی و عکس و پاسپورت را به همراه داشته باشید و باید تمام فرم‌هایی که سفارتخانه ها به شما می دهند را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که داشتن این مدارک الزامی می باشد.

پس از گذراندن این مراحل سفارتخانه‌ها باید پرونده شما را مطالعه کنند و بنابر شرایطی که شما در کشور خود دارید تصمیم می گیرند که به شما ویزا بدهند. برای اینکه سفارتخانه اروپا به شما ویزا بدهد قطعا مدت بسیار زیادی طول می‌کشد تا این امر به ثمر برسد و اگر شما شرایط را نداشته باشید درخواست شما رد می شود و می‌توانید اعتراض کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله ویزا اسپانیا را نیز از دست ندهید

شرایط اخذویزا ایتالیا

جاذبه های گردشگری تور ارزان اروپا

جاذبه های گردشگری در سفر با تور ارزان اروپا توانسته بسیاری از مسافران را شگفت زده کند. جاذبه های گردشگری که در اروپا وجود دارد باعث شده که هر ساله توریست های بسیار زیادی را به خود جذب کند و یک خاطره به یاد ماندنی را برای آنها ایجاد کند.

یکی از جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر، برج کج در اروپا می باشد که وقتی شما به این برج از پایین نگاه می کنید انگار در حال سقوط کردن است و این برج ارتفاع بسیار زیادی دارد و بسیاری از افراد علاقه خاصی به عکس گرفتن در کنار این برج دارند.

در قاره اروپا صخره های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از آنها صخره‌های موهر در ایرلند است که منظره بسیار زیبایی دارد. این صخره ها در کنار ساحل سنگی هستند که انتهای این صخره ها به یک چشم انداز طبیعی و رودخانه‌ ختم می شود.

در اروپا کلیسا های بسیار زیادی وجود دارد که بعضی از آنها قدمت بسیار طولانی دارد و به سالهای خیلی گذشته برمی گردند مانند کلیسای نوتردام در فرانسه و کلیسای ساگرادا.

کاخ الحمرا گرانادا در اسپانیا با معماری های خاصی ساخته شده و یکی از بزرگ ترین جاذبه های گردشگری اروپا به حساب می آید.

قصد سفر دارید؟ حتما مقاله تور اروپا تابستان1401 را نیز مطالعه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed