تور اسپانیا

12 و 26 مرداد،2،16،23 شهریور، 15 و 29 تیر ماه
ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
890
نرخ پرواز

تور اسپانیا + فرانسه

12 و 26 مرداد،2،16،23 شهریور، 15 و 29 تیر ماه
ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
1590
نرخ پرواز

تور اسپانیا + ایتالیا

12 و 26 مرداد،2،16،23 شهریور، 15 و 29 تیر ماه
ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
1590
نرخ پرواز

تور اسپانیا + هلند

12 و 26 مرداد،2،16،23 شهریور، 15 و 29 تیر ماه
ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
1750
نرخ پرواز

تور اسپانیا

12 و 26 مرداد،2،16،23 شهریور، 15 و 29 تیر ماه
ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
1290
نرخ پرواز
10 مقصد رویایی برای سفر با تور اوپا

تور اسپانیا + ایتالیا + فرانسه

12 و 26 مرداد،2،16،23 شهریور، 15 و 29 تیر ماه
ظرفیت: 20 نفر
روز
قیمت از
2790
نرخ پرواز
تور ارزان اسپانیا

تور ارزان اسپانیا

تور ارزان اسپانیا : اگر قصد سفر به کشور نواها و موسیقی های شاد دارید ، اگر قصد قدم زدن در پیاده‌روهای شاد و پر هیاهو دارید، چنانچه دوست دارید به مراکز خرید زیبا سری بزنید و سواحل جذاب مدیترانه را از نزدیک حس کنید یا گاو بازی های مردم بارسلونا را از نزدیک ببینید، طبیعت سبز و بکر اسپانیا را از نزدیک لمس کنید و متحمل هزینه های متفاوت نشوید، از تور ارزان قیمت اسپانیا استفاده کنید و لذت سفری بی مانند را در دفترچه خاطرات خود ثبت کنید.

دیدار جزایر قناری و شهرهای زیبا و سنتی اسپانیا، مناظر دلچسب و چشم اندازهای زیبای ساحلی همراه با تاریخ و قدمتی باورنکردنی تمام توریست ها و مسافران را به خود جذب نموده است. کشوری با عظمت و بناهای تاریخی و ادیان پر از پیرو توانسته در ردیف برترین کشورهای جهان قرار گیرد.

برای رفتن به چنین سفر و گشت و گذاری باید از تورهای مناسب و قیمت پایین تر استفاده نمایید که توصیه می شود از تورهایی که ترکیبی نیستند استفاده شود، تورهای ترکیبی قیمت بالاتر و هزینه های رفت و آمدشان بالاتر است.

اگر قصد سفر به اروپا را دارید پشنهاد میکنم مقاله ویزا شینگن را دنبال نمایید

ویزای اسپانیا

ارزان بودن تور به منزله این نیست که مسافر می تواند بدون اخذ ویزا به اسپانیا وارد شود، در هر شرایط و موقعیت اجتماعی و شغلی  که باشید اخذ ویزا الزامی می باشد. کشور اسپانیا در گروه 26 کشور شینگن قرار دارد که داشتن ویزای یک کشور می تواند به منزله مجوز سفر به تمام کشورهای حوزه شینگن باشد. این قرارداد در روستایی به نام شینگن در لوکزامبورک بسته شد و تاکنون این بیست وشش کشور به آن پایبند بوده اند.

تور ارزان اسپانیا با تهیه ویزا و رزرو هتل و فراهم نمودن تمهیدات، سفری بی دغدغه را برای مسافر مهیا می کند. در تور ارزان مراحل اخذ ویزا برعهده آژانس است که با رعایت قوانین و مقررات و مدارک زیر دریافت می شود که عبارتند از :

 • مدارک شناسنامه ای و هویتی شامل شناسنامه.
 • مدارک مربوط به شغل و حرفه ای که در کشور به آن مشغول هستید.
 • مدارک مالی ( مقدار پول نقدی که به پول بین المللی در حساب جاری و جهانی دارید)
 • تکمیل فرم برای درخواست ویزای شینگن که به صورت آنلاین ارسال می شود.
 • دوقطعه عکس پشت سفید که گردی چهره کامل و واضح دیده شود.
 • پاسپورتی که حدود 7 ماه زمان از روز شروع سفر داشته باشد.
 • بیمه نامه مسافرتی که برای همه مسافران اجباری است.
 • گردش مالی سه ماه اخر منتهی به تاریخ اخذ ویزای شینگن.
 • فرم یا تصویر رزرو بلیط هواپیما یا هتل.

اگر از علاقه مندان سفر  و اروپا گردی هستید سری به تورهای اروپا بزنید

کیفیت تور ارزان اسپانیا

تور ارزان اسپانیا به معنی بی کیفیت بودن این تور نیست، بلکه ممکن است با توجه به شرایط پیش آمده چندان گران نباشد و افراد بتوانند با پرداخت هزینه های کمتر به یک سفر دوست داشتنی بروند. این کشور محدودیت زمانی و قانونی خاصی برای مسافران نداشته و در هر زمان می توان  به این کشور وارد شد و از دیدنی های تمام نشدنی آن استفاده نمود.

اگر به دنبال یک سفر خوب و کم هزینه هستید، علاوه بر مشاوره با یک شرکت یا آژانس مسافرتی ، به موارد زیر خوب دقت کنید:در انتخاب نوع بلیط هواپیما و هزینه های سفر در داخل شهر بهتر است قیمت متعادل را در نظر بگیرید، هزینه های بعضی از هواپیماها  به دلیل خدمات بیشتر گران تر بوده و خرج هایی برای مسافر به همراه دارد  که توصیه می شود از یک هواپیمای معمولی با خدمات کمتری استفاده کنید. هتل ستاره دار چندان تفاوتی با کم ستاره ها ندارد که بهتر است از هتل های درجه دو برای اقامت استفاده نمایید.

 • ابتدا همه برنامه های خود را با یک آژانس مسافرتی معتبر و معروف هماهنگ کنید.
 • سفرتان را در فصلی انجام دهید که مسافر زیادی وجود نداشته باشد، بالابودن حجم مسافر موجب افزایش قیمت می گردد و به صورت گروهی به این سفر جذاب بروید.
 • از آژانس بخواهید که هتلی گران قیمت رزرو نکند تا بتوانید روزهای بیشتری در اسپانیا بمانید.
 • همراه بردن خانواده در سفر خارجی لذت بخش است اما سفر به تنهایی از هزینه های شما کاسته و سفر خوبی را برای شما رقم خواهد زد.
 • رفت و آمدهای خود را با تور هماهنگ کنید تا بتوانید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.
 • از رفت و آمدهای غیر ضروری در داخل هر شهری خودداری کنید.
 • خریدهای غیرضروری نداشته باشید، از خرید لوازمی که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند، خودداری کنید.
 • از رفت و آمد به مکان های ناشناخته و دور از دسترس خودداری کنید.
 • سیرک ها و کارناوال ها بلیط گران بهایی دارند. با هماهنگی تور چنین بلیط هایی را خریداری کنید.

تمام پول موجود خود را در سفر حمل نکنید و از گفته های یک فروشنده زبان باز گول نخورید.

تور ارزان قیمت اسپانیا شامل چه چیزهایی است؟

تور ارزان اسپانیا امکانات فوق العاده ای را برای مسافران در نظر گرفته است. 

انجام تمام مراحل اداری اخذ ویزا و رزرو بلیط و هتل  از خدماتی است که توسط تور انجام می شود. در بدو ورود به هر یک از شهرهای اسپانیا، یک تاکسی مخصوص فرودگاهی شما را به هتل رزرو شده رسانیده و همزمان با حرکت به سمت هتل، گشتی در داخل شهر خواهید زد.

پس از مستقر شدن در هتل، تمام سفرهای داخل شهر توسط یک لیدر و راهنمای قابل اعتماد انجام می شود تا بتوانید با اطمینان خاطر در داخل شهر گشتی بزنید. اغلب هتل ها برای مسافران وعده صبحانه هم در نظر گرفته اند که بهتر است از این وعده به خوبی استفاده گردد.

بازدید از مناطق زیبای شهرها و کارناوال ها به صورت گروهی می تواند کمک خوبی برای مسافران باشد که بیشتر توسط تور و با تخفیف خوبی انجام می گردد. در تور ارزان قیمت اسپانیا تمامی مسافران بیمه دارند و شرط سفرشان است تا اگر در حین سفر مشکلی برایشان ایجاد شد، بیمه بتواند کمک نماید.

فراهم نمودن امکانات سفر شهری و دیدار از اماکن عمومی و تاریخی یکی از تعهدات تور است که مسافر را با گروه و همراه با دیگر مسافران برای دیدار از شهر همراهی کند.

گاهی در تور های ارزان قیمت ممکن است تورهای لحظه آخری هم وجود داشته باشد که ممکن است فردی به دلیل داشتن یک مشکل و یا حوادثی به صورت ناگهانی نتواند در این تور شرکت نماید که آژانس مسافرتی می تواند با گرفتن مدارک از فرد دیگری، اقدامات قانونی برای اخذ ویزا را انجام دهد و این نوع تور نشان از این نیست که فرد نیازی به ویزا ندارد.

تور ارزان اسپانیا و شهر بارسلونای زیبا

بارسلونا با رقص و شادی و پایکوبی در جهان زبانزد است. این شهر یکی از بهترین مقاصد گردشگران و جهانگردان شاد  و عاشق است که هر سال در ردیف پر مسافرترین شهرها قرار می گیرد. در تور ارزان اسپانیا که معمولا فقط در یک شهر صورت می پذیرد، بهتر است از معماری های زیبایی مانند کلیسای گائودی، کلیسای ساگرادا و فامیلیا که یکی از زیباترین کلیساهای بارسلونا است، دیدن نمایید.

کلیسای فامیلیا یک بنای تاریخی است که توسط یونسکو ثبت جهانی شده است. خیابان زیبای رامبلا تا میدان کاتالونیا را به راحتی و آسودگی قدم بزنید و از رستوران و کافه و رقص و نقاشان دوره‌گرد دیدن نمایید و لذت ببرید. سری به تپه جوئیک بزنید و از نزدیک خاک نرمش را حس کنید، چشم انداز منظره اش را با درختان نم دار حس کنید.

موزه پیکاسو و تاریخ بارسلون را از هم یاد نبرید. این موزه ها حاوی جذابیت های فراوانی هستند که مورخان زیادی برای دیدن این مجموعه عظیم می روند. گشت و گذار در محله های قدیمی این شهر، قدم زدن در کوچه های نیمه گلی و تپه های کوتاه و دوست داشتنی بسیار جذاب، پر از خاطره خواهد شد.  

وجود صومعه پدر البس در این شهر موجب حضور مسیحیان سراسر جهان شده است. این صومعه در یک باغ بهشتی قرار گرفته که چهار طرف باغ، کلیساهای کوچک تری هم قرار دارند. در کنار تمامی این جاذبه ها، بارسلونا با مردمان سرحال  و بشاش ، شما را  به سوی خود می کشد.

در این شهر در عین اینکه مقصدی مناسب برای دوستداران خرید، پاساژگردی، استراحت و تفریح و شناست، برای دوستداران تاریخ و معماری هم شهری بی بدیل است که به مانند یک نگین در داخل نقشه اسپانیا می درخشد.

شما مسافران این شهر شاد می توانید با استفاده از تور ارزان قیمت اسپانیا به مقاصد گردشگری خود با کمترین قیمت دست یابید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور لحظه آخری آنتالیا را نیز دنبال نمایید

ضمانتنامه اسپانیا

آیا ضمانت نامه برای تور ارزان اسپانیا لازم و ضروری است؟

 در سفر با تور ارزان اسپانیا هر مسافری که به همراه آژانس مسافرتی و یا به صورت تکی وارد کشور اسپانیا می گردد، موظف است در موعدی که مدت اقامتش به پایان می رسد، خاک این کشور را ترک کند. بیشتر آژانس های مسافرتی مبلغی پول به عنوان ضمانت نامه از مسافر می گیرند و فرم خاصی را به رویت و امضای او می رسانند تا در وقت قانونی کشور اسپانیا را ترک کند.

این ضمانت نامه می تواند چک بانکی و تعهد نامه بانکی و یا سند قطعی یک ملک باشد که توسط آژانس های مسافرتی از مسافران گرفته می شود. آژانس های مسافربری موظف هستند که این ضمانت نامه را به طور کامل و رسا به اطلاع مسافر برسانند و هیچ گونه کوتاهی در این زمینه نداشته باشند.

هزینه های تور ارزان قیمت اسپانیا

در تور ارزان اسپانیا باید گفت که هر شهر دارای قیمت متفاوتی است و هیچ وقت دو شهر در یک شرایط پولی و اقتصادی قرار ندارند و هزینه های گوناگونی دارند. واحد پول اسپانیا یورو است که دلار هم می تواند جانشین خوبی برای یورو باشد. از آنجایی که هتل ها صبحانه را برای مسافر مهیا می کنند، بهتر است صبحانه را کامل میل کنید تا مجبور به خوردن چیزی در سطح شهر نباشید. معمولا هزینه شام و ناهار در یک روز حدود 40 یورو است که حدود یک میلیون تومان به پول ایران است و حدود 15 یورو برای گشت و گذار در شهرتوریستی نیاز است که این هزینه مربوط به هزینه های مکان هایی که نیاز به بلیط دارند، نمی باشد.

حمل و نقل و مترو قیمت بالایی ندارد و مسافر می تواند با یک بلیط 24 ساعت در شهر گشت و گذار کند. مونوریل هم یک وسیله حمل و نقل ارزان است که نظر بیشتر مسافران را به خود جلب کرده است.

برای اینکه هزینه های سفر خود را کاهش دهید بهتر است همراه تور باشید و از رفتن به مکان های ناشناخته که ممکن است خطراتی برای مسافر داشته باشد، خودداری کنید. از گرفتن خدمات ناشناسی که ممکن است برای شما هزینه اضافی به همراه داشته باشد، خودداری کنید. غذاها و خوراکی های ناشناسی که ممکن است به طبع شما سازگار نباشد را کنار بگذارید و هزینه را مدیریت کنید.

پیشنهاد میکنیم از تورهای ارزان ترکیه دیدن نمایید

نکات مهم در تورارزان قیمت اسپانیا

 • از به همراه داشتن مدارک غیر ضروری هویتی خود در داخل شهر خودداری کنید.
 • به همراه داشتن تمامی یورو و دلار برای شما خطری بزرگ است، اغلب هتل ها دارای شرایط امنیتی مناسبی هستند که شما می توانید از آن بهره برداری نمایید، هیچ وقت کل پول خود را همراه نبرید.
 • از قرار دادن لوازم شخصی خود در معرض دید خودداری کنید و همواره مراقبشان باشید.
 • اگر همراهی دارید که نیاز به مراقبت دارد و یا کودکی با شما همراه است، تمام اطلاعات و شماره تلفن ضروری را در جیب او قرار دهید.
 • از حضور دزدان و سارقان حرفه ای و سازمان یافته غافل نشوید. افرادی که در پوشش پلیس هستند را فراموش نکنید.
 • اگر گوشی شما امروزی باشد، می توانید با نصب نرم افزاری از زبان شهری که در آن به سر می برید مطلع می شوید و می توانید راحت به مکان های مورد نظر خویش بروید.
 • از مکان های ناشناخته عبور نکنید و از گروه جدا نشوید.
اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید