چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟ یکی از شایع‌ترین سوالاتی که ذهن کسانی را که می‌خواهند به فرانسه مهاجرت کنند مشغول کرده،  این است که چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم.

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری از مهاجرت نسبت به سایر روش ها بسیار آسان‌تر خواهد بود و زودتر توسط سفارت فرانسه تأیید می شود. فرانسه از جمله کشورهای اروپایی است که بسیار مدرن و جذاب است و کسانی که می‌خواهند از طریق سرمایه‌گذاری به این کشور مهاجرت کنند می‌توانند سرمایه‌های خود را در جهت خرید ملک در این کشور بگذارند و املاک مختلفی را خریداری کنند و از طریق ارائه سند می توانند اجازه مهاجرت خود را از سفارت این کشور بگیرند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان ترکیه را نیز مشاهده فرمایید!

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟

شرایط سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ اقامت

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟ همانطور که می دانید سرمایه گذاری در فرانسه و گرفتن اقامت به آسانی صورت نمی‌گیرد و شرایط مختلفی دارد که افراد باید طبق شروطی که سفارت فرانسه برای اقامت گیرندگان قرار می‌دهد، پیش بروند و  همه آنها را رعایت کنند تا سفارتخانه برای آنها اقامتشان را صادر کند.

از جمله شرایط سرمایه گذاری در فرانسه این است که فرد حتماً باید از طریق کسب و کار در این کشور سرمایه گذاری کند، چون فرانسه جزو کشور هایی است که زیاد مهاجرپذیر نیست و افراد به سختی می توانند به این کشور مهاجرت کنند.

کسانی که در این کشور سرمایه گذاری می کنند ابتدا یک ویزای یک ساله دریافت می‌کنند که این ویزا تا ۵ سال قابل تمدید است و بعد آن حتماً باید یک ویزای ۱۰ ساله داشته باشند و بعد از گذشت این سال‌ها، دولت به آنها اقامت دائمی می دهد و افرادی که سرمایه‌گذاری می‌کنند حتما باید این ویزاها را داشته باشند تا بتوانند از طریق آن برای خود اقامت بگیرند.

در واقع افراد به هر طریقی بخواهند به این کشور یا هر کشور دیگری اقامت بگیرند باید حتماً ۵ سال در آن کشور زندگی کنند و پاسپورت پنج ساله یا ده ساله را داشته باشند، در این صورت می توانند به گرفتن اقامت اقدام کنند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان استانبول را نیز مشاهده فرمایید!

شرایط سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ اقامت

انواع سرمایه گذاری در فرانسه

انواع سرمایه گذاری در فرانسه به گونه ای است که افراد می‌توانند از راه‌های مختلف و طبق شرایطی که دارند در فرانسه سرمایه‌گذاری کنند. یکی از رایج ترین نوع سرمایه گذاری در فرانسه این است که افراد سرمایه‌های خود را در جهت خرید ملک های گوناگون خرج می کنند.

قیمت ملک در فرانسه به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل اینکه در کدام شهر قرار دارد  و یا متراژ آن چقدر است.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک اقامت دائم نمی دهد و فقط می توانیم از این طریق اقامت موقت دریافت کنیم و این سرمایه‌گذاری روند گرفتن اقامت و مهاجرت به فرانسه را آسان تر می کند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور لحظه آخری آنتالیا را نیز مشاهده فرمایید!

انواع سرمایه گذاری در فرانسه

اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟ از روش هایی که روند اقامت ما را به فرانسه راحت تر می کند، سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید ملک است. خرید ملک از روش هایی است که به طور مستقیم اقامت نمی دهد و ما می توانیم فقط با خرید ملک به کشور فرانسه وارد شویم و پاسپورت و اقامت موقت خود را بگیریم و خرید ملک فقط می‌تواند به ما کمک کند که سریع تر به اخذ اقامت فرانسه اقدام کنیم.

از مزایایی که خرید ملک در این کشور دارد این است که می توانیم از آن به عنوان یک منبع درآمد استفاده کنیم .

اخذ اقامت فرانسه از طریق کارآفرینی

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی از جمله مهاجرت هایی است که می توانیم به جای اینکه سرمایه‌ی خود را به خرید چیزهای دیگر بگذاریم بهتر است از همان سرمایه به نحو احسن استفاده کنیم و در فرانسه با استفاده از همان سرمایه یک کار جدید را راه اندازی کنیم، از این طریق هم می توانیم شغل پردرآمدی را به دست بیاوریم و هم می توانیم از روش راحت تری اقامت خود را به فرانسه بگیریم.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان اروپا را نیز مشاهده فرمایید!

اخذ اقامت فرانسه از طریق کارآفرینی

اخذ اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟ برای راه اندازی شرکت در فرانسه نیازی نیست که ما حتما در آن کشور وجود داشته باشیم و یا حتی اگر قصد اقامت به فرانسه را نداشته باشیم، می توانیم سرمایه های خود را در این کشور از طریق ثبت شرکت سرمایه گذاری کنیم و بعد از گذشت چند سال می توانیم از طریق کمک گرفتن از آن به راحتی اقامت دائمی خود را بگیریم.

سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت بسیار سودمند خواهد بود، چون ما از این طریق هم خودمان در آنجا مشغول کسب و کار هستیم و همینطور افراد زیادی را در آنجا استخدام می کنیم و همین که می توانیم به راحتی اقامت خودمان را بگیریم .

از جمله مزایایی که ثبت شرکت در کشور فرانسه دارد و افراد معمولاً به خاطر آن بیشتر به ثبت شرکت در فرانسه می پردازند این است که با ثبت شرکت می توانیم به بازارهای اروپایی دسترسی داشته باشیم و این مزیتی است که افرادی که شرکت تاسیس می کنند می توانند از آن استفاده کنند.

از دیگر مزایای تاسیس شرکت این است که ما می توانیم وام های بسیار زیاد و با سود کم دریافت کنیم. این وام ها را دولت فرانسه برای تشویق افراد برای سرمایه گذاری و کسب و کار می دهد و همین وام می‌تواند به ما بسیار کمک کند.

پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن را نیز مشاهده فرمایید!

اخذ اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی

یکی از روش های دیگر مهاجرت به فرانسه ، اخذ اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی است که در این روش افراد به پشتیبانی سرمایه‌های ثابت و کسب و کاری که در این کشور دارند به گرفتن اقامت در فرانسه اقدام می‌کنند .

یکی از مهم ترین مزایای این روش این است که شرط حضور ندارد، یعنی افراد می توانند حتی در فرانسه نیز زندگی نکنند و فقط باید سالی دو بار در این کشور حضور داشته باشند.

از دیگر مزایایی که که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که نیاز به داشتن مدرک زبان و یا داشتن مدرک تحصیلی بالا ندارد و افراد می توانند با داشتن حداقل مدرک تحصیلی و از طریق خود حمایتی به اخذ اقامت فرانسه اقدام کنند.

یکی دیگر از مزایایی که گرفتن اقامت از طریق خود حمایتی دارد این است که افراد می توانند هم خود و هم خانواده هایشان به صورت رایگان در هر مقطعی که می خواهند تحصیل کنند و این به افراد بسیار کمک می کند که در زمینه تحصیل کمترین سرمایه را خرج کنند.

همینطور کسانی که اقامت خود را برای کشور فرانسه از طریق خود حمایتی انجام می دهند بعد از ۱۰ سال می توانند اقامت خود را به راحتی بگیرند و بعد از گذشت ده سال پاسپورت دائمی خود را بگیرند.

اخذ اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی

شاخص های اقتصادی در سرمایه گذاری فرانسه

چطوری از طریق سرمایه گذاری به فرانسه مهاجرت کنیم؟ باید قبل از اینکه در این کشور سرمایه‌گذاری کنیم شاخص های آن را مورد بررسی قرار بدهیم. اگر شاخص های آن مورد قبول ما بود و همینطور از شاخص های مناسبی برخوردار بود، ما می توانیم سرمایه گذاری انجام دهیم، چون شاخص‌های اقتصادی نقش بسیار مهم و موثری در سرمایه‌گذاری ما خواهند داشت.

از جمله مهم ترین شاخص های اقتصادی که ما باید حتما آنها را بررسی کنیم، مالیات است. ما باید بدانیم برای سرمایه خود چقدر باید به دولت مالیات پرداخت کنیم و باید بررسی کنیم که با پرداختن این مالیات این سرمایه‌گذاری می‌تواند برای ما پرسود باشد یا خیر.

شاخص مهم دیگر، تولید ناخالص داخلی کشور است تاتا بدانیم که کدام محصول در این کشور به خوبی به فروش می رسد و همین طور بدانیم که در این کشور تولید کنندگان در تولید چه محصولی موفق بوده اند، همه اینها از عواملی هستند که در سرمایه گذاری ما در کشور فرانسه بسیار مهم هستند.

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید