null

تور ارزان هلند

تور ارزان هلند: تور هلند امروزه با مزایای بسیار زیادی که دارد باعث شده است که افرادی که قصد سفر به کشور هلند را دارند از طریق ثبت نام در تورهای مسافرتی به این کشور سفر کرده و از جاذبه های دیدنی و گردشگری این کشور لذت کافی را ببرند. آژانس های مسافرتی امروزه به صورت هوایی و با بهترین هواپیماها برای رفتن مسافران به هلند اقدام می کنند و به بهترین صورت به ارائه خدمات مستقیم به مسافران می پردازند و به دلیل داشتن قیمت مقرون به صرفه ای که این تورها دارند افرادی که به صورت دسته جمعی قصد سفر به این کشور را دارند می‌توانند از طریق این تورها اقدام نمایند، زیرا کاملاً برای آنها مقرون صرفه خواهد بود و می توانند یک سفر عالی و جذاب را تجربه نمایند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور اروپا تابستان1401را دنبال نمایید

چند نکته‌ی مهم درباره‌ی تور هلند

در این قسمت می خواهیم به بررسی و شرح چند نکته مهم و اساسی درباره تور ارزان هلند بپردازیم و آنها را خدمت شما مسافران و خوانندگان عزیز به طور کامل توضیح دهیم تا زمانی که قصد رزرو تور هلند را داشتید بتوانید با توجه به این نکات به راحتی یک سفر مطلوب را انتخاب کنید که این نکات مهم به شرح زیر می باشد:

۱_اولین و مهم ترین نکته که درباره انتخاب بهترین تور هلند می‌توانیم به آن اشاره مستقیمی داشته باشیم این است که سعی کنید تورها را از آژانس های هواپیمایی معتبر که دارای گواهینامه های معتبر می باشند رزرو کنید و توجه داشته باشید که آژانس های هواپیمایی تقلبی نباشند که در این صورت هزینه‌ای که کرده اید ممکن است به هدر برود.

۲_نکته دیگری که در هنگام تهیه تور هلند باید به آن توجه کنیم مربوط به هزینه این تورها می باشد که ممکن است بعضی از تورها هزینه بسیار هنگفتی را برای رزرو از ما دریافت کنند. پس بهتر است ابتدا درباره هزینه تور ها تحقیق کامل داشته باشیم و سپس نسبت به پرداخت آن اقدام کنیم، برای این منظور می توانیم وارد شبکه‌های مجازی معتبری که در رابطه با هزینه تور هلند می توانند اطلاعات مفیدی را به ما بدهند شویم و یک تور مناسب را با یک قیمت مقرون به صرفه انتخاب نماییم.

۳_نکته دیگری که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم، درباره طول مدت تور هلند می باشد که سعی کنیم تور هایی را انتخاب نماییم که خیلی کوتاه مدت و یا خیلی بلند مدت نباشند، در این صورت است که می‌توانیم بگوییم یک تور مسافرتی مطلوب را انتخاب کرده‌ایم.

۴_در هنگام تهیه تور هلند به زمان برگزاری این تور نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم، به عنوان مثال فصل‌هایی در سال هستند که کشور هلند از زیبایی و جذابیت بیشتری بهره مند می باشد در این صورت است که می‌توانیم برای تهیه تورها در این فصل از سال اقدام کنیم و ممکن است که این تور‌ها در این فصل ها نیز قیمت مطلوب‌تری داشته باشند که همین عامل به سود مسافران و مهاجران عزیز می باشد.

تور ارزان اسپانیا

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از: 850 یورو+ نرخ پرواز

تور اسپانیا

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از:1150 یورو

تور ایتالیا

تور اسپانیا + ایتالیا 9روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از:1350 یورو+ نرخ پرواز

تور اسپانیا + پرتغال

تور اسپانیا + پرتغال 8 روزه

مادرید 4 شب + لیبسون 3 شب

شروع قیمت از:1250 یورو + نرخ پرواز

تور اسپانیا هلند

تور اسپانیا + هلند 9 روزه

بارسلون 5 شب + آمستردام 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

جاذبه های توریستی اروپا

تور اسپانیا + فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب + پاریس 3 شب

شروع قیمت از: 1450 یورو

تور اسپانیا

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از:850 یورو

تور اسپانیا

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از: 1150 یورو

تور اسپانیا و ایتاللیا

تور اسپانیا + ایتالیا 9 روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از:1350 یورو

تور اسپانیا هلند

تور اسپانیا + هلند 9 روزه

بارسلون 5 شب + آمستردام 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

تور اسپانیا + پرتغال 8 روزه

مادرید 4 شب + لیبسون 3 شب

شروع قیمت از:1250 یورو

جاذبه های توریستی اروپا

تور اسپانیا + فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب + پاریس 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

از علاقه مندان به سفر هستید؟ پس ختما مقاله تور ارزان ترکیه را دنبال کنید

برای سفر به هلند حتما باید ویزا بگیرید

افرادی که مایل به سفر با تور ارزان هلند می باشند حتماً باید ویزای این کشور را داشته باشند تا بتوانند در مدت زمان تعیین شده در این کشور اقامت داشته باشند. شرایط گرفتن ویزای هلند به شرح زیر می باشد:

۱_اولین و مهم ترین نوع ویزایی که امروزه به متقاضیان عزیز داده می‌شود، ویزای تجاری هلند می باشد که این ویزاشرایط ویژه‌ای را دارد و شرایط آن به این صورت است که افرادی که به قصد تجارت به این کشور می‌روند حتماً باید یک دعوت نامه تجاری از شرکت های معتبر کشور هلند داشته باشند، در غیر این صورت نمی‌توانند این نوع ویزا را اخذ نمایند.

۲_نوع دیگر ویزا که به افراد متقاضی داده می‌شود، ویزای پیوست به کشور هلند می باشد که این ویزا نیز شرایط مخصوص به خود را دارد و یکی از مهم ترین شرایطی که برای دریافت ویزای پیوست وجود دارد این است که پدر و مادر باید یک فرزند زیر ۱۸ سال با ملیت هلندی داشته باشند و اگر فرزند دارای ۱۸ سال به بالا باشد این ویزا به آنها تعلق نمی گیرد و باید از راه دیگری برای گرفتن ویزای هلند اقدام نمایند.

۳_نوع دیگر ویزا که امروزه به سختی به افراد متقاضی داده می‌شود، ویزای توریستی می باشد که این ویزا نیز در موارد اضطراری به افراد داده می‌شود.

افرادی که می‌خواهند به کشور هلند بروند باید حتماً ویزای مخصوص داشته باشند و اگر بدون ویزا وارد کشور شوند مطابق با قانون کشور هلند با این افراد برخورد می‌شود و پیگرد قانونی دارد.

null

شما همچنین میتوانید مقاله تور لحظه آخری آنتالیا را دنبال نمایید

ضمانت‌نامه برای تور هلند

آژانس های مسافرتی امروزه امروزه به صورت اینترنتی و مجازی و همچنین به صورت حضوری اقدام به ثبت‌نام تور ارزان هلند می نمایند. در این قسمت می خواهیم در رابطه با برخی ضمانت نامه هایی که برای تورها مورد نیاز می باشد صحبت کنیم و درباره هر کدام توضیح مختصری را خدمت شما خوانندگان عزیز بیان نماییم:

۱_اولین و مهم ترین ضمانت نامه ای که برای تور هلند مورد نیاز می باشد، ضمانت نامه بانکی بوده که مبلغی از هر مسافر گرفته می شود که این مبلغ بستگی به شرایط تور دارد و جهت برگشت به مسافران گرفته می شود.

۲_ضمانت‌نامه‌هایی که همه تورها به ویژه تور هلند باید داشته باشد ضمانت نامه مربوط به بیمه می باشد که اگر افرادی که در این تور ها شرکت می‌کنند دچار مشکل و یا سانحه شدند، شرکت های بیمه ای طرف قرارداد با تورهای مسافرتی وظیفه دارند که کاملاً هزینه‌های مربوط به درمان آنها را پرداخت نمایند که امروزه بیشتر تور ها به ویژه تورهای هلند از این ضمانت نامه مهم برخوردار می باشند.

null

خدمات تور هلند

خدمات تور ارزان هلند بستگی به آژانس های هواپیمایی دارد، در این قسمت می خواهیم شما را با چند مورد از مهم ترین خدمات تور هلند که یک شرکت می تواند در اختیار افراد متقاضی قرار دهد صحبت کنیم:

۱_از مهم ترین خدمات تور هلند که امروزه بیشتر تورهای مسافرتی شامل این خدمات می‌شوند مربوط به خدمات رفت و آمد و وسایل نقلیه می باشد که در تورهای هلند سعی می کنند از بهترین هواپیما های درجه یک استفاده کنند تا بتوانند برای مسافران عزیز یک سفر هیجان انگیزی را رقم بزنند.

۲_از خدمات مهم دیگری که می توانیم در این قسمت به آن اشاره مستقیمی داشته باشیم مربوط به هتل هایی می باشد که آژانس های مسافرتی برای مسافران عزیز در نظر گرفته اند که امروزه تورها سعی می‌کنند که برای مسافران محترم هتل های ۵ ستاره را رزرو کنند که مسافران عزیز کاملاً احساس آسایش و راحتی را در این هتل ها داشته باشند.

null

فاصله‌ی هوایی بین ایران و هلند چقدر است؟

فاصله ی بین ایران و هلند حدود پنج هزار کیلومتر مربع می باشد که این مسیر به صورت هوایی کوتاه تر بوده و زمانی که مسافران بخواهند به این کشور سفر کنند می توانند برای راحتی و آسایش خود از هواپیما استفاده کنند که سفر هوایی به هلند نیز مزایای بسیار زیادی را برای مسافران عزیز دارد. این پرواز در مدت زمان چهار الی پنج ساعت به کشور هلند می رسد.

null

سوالات متداول تور هلند

بله، افرادی که قصد سفر با تور ارزان هلند را دارند باید وارد سایت های معتبر شوند و شرایط اخذ ویزا را مطالعه کرده و مدارک لازم خود را به سفارت خانه های موجود ارسال کنند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویزای مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

اپلیکیشن‌های موجود که در فضای مجازی وجود دارد استفاده نمایید. این اپلیکیشن‌ها چند روز و یا چند ماه قبل از برگزاری تورهای مسافرتی پیامک هایی را برای افراد متقاضی ارسال می نمایند و آنها را از زمان رفتن به این کشور کاملاً آگاه می سازند که این اپلیکیشن‌ها بسیار مطلوب بوده و کاملا رایگان در اختیار افراد متقاضی قرار گرفته‌اند.

امروزه پیشرفت هایی که در زمینه برگزاری تورهای مسافرتی انجام شده است، باعث شده است که در فصل‌هایی از سال این تورها به صورت انفرادی انجام ‌شوند و در فصل‌هایی از سال تور ارزان هلند به صورت گروهی انجام می‌شوند و افراد می توانند مطابق با سلیقه شخصی خود از تور های انفرادی و یا گروهی استفاده نمایند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed