تور ارزان اروپا

تور ارزان اسپانیا

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از: 850یورو

تور اسپانیا ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از: 950یورو

تور اروپا

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از:1150 یورو

تور اسپانیا 8 روزه ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از:1250 یورو

تور اسپانیا و ایتاللیا

تور اسپانیا + ایتالیا 9 روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از: 1350 یورو

تور اسپانیا ایتالیا ویژه نوروز 1402تور اسپانیا ایتالیا ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا + ایتالیا 9 روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از: 1450 یورو

تور اسپانیا فرانتور اسپانیا فرانسه ایتالیا ویژه نوروز 1402سه ایتالیا ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا + ایتالیا + فرانسه 14 روزه

بارسلون 4شب + مادرید 3 شب+ رم 3 شب + پاریس 3شب

شروع قیمت از:2450 یورو

جاذبه های توریستی اروپا

تور اسپانیا +فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب و پاریس 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

تور اسپانیا فرانسه ویژه نوروز 1402

تور اسپانیا +فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب و پاریس 3 شب

شروع قیمت از:1550 یورو

تور اسپانیا + فرانسه 10روزه

بارسلون 3شب + مادرید 3 شب + پاریس 3شب

شروع قیمت از:1750 یورو

تور اسپانیا + فرانسه 10 روزه

بارسلون 3شب + مادرید 3 شب + پاریس 3شب

شروع قیمت از:1850 یورو

تور اسپانیا 6 روزه

شروع قیمت از:950یورو

تور اسپانیا 8 روزه

شروع قیمت از:1250

تور اسپانیا + ایتالیا

شروع قیمت از:1450 یورو

تور اسپانیا + پرتغال

شروع قیمت از:1350 یورو

تور اسپانیا + هلند

شروع قیمت از:1550 یورو

اسپانیا + فرانسه

شروع قیمت از:1550 یورو

 

 

تور اروپا: اروپا یک قاره زیبا و سرسبز، دومین قاره کوچک جهان که به دلیل قرار گرفتن در منطقه معتدل شمالی به قاره سبز معروف است. مساحت این قاره بیش از 10 کیلومتر مربع است و بیش از 730 نفر جمعیت دارد، که به عبارتی فقط  11  درصد از جمعیت زمین را به خود اختصاص داده است. اما به درستی که در همین فضای کوچک کشورهای زیبای بی نظیری وجود دارد که واقعا ارزش یک بار دیدن را در زندگی دارد.

یکی از بهترین و منحصرترین ویژگی های اروپا قرار داشتن کشورها در کنار هم می باشد که رفت و آمد را در این قاره آسان کرده است. به عبارتی شما  می توانید  در سفر با تور اروپا مراکز گردشگری و تاریخی را با اتوبوس ها و مترو ها بازدید کنید و از وسیله نقلیه ارزان‌ قیمت استفاده کنید ودر میان تاریخ زنده قدم بزنید. اروپا با داشتن جاذبه های بی نظیر گردشگری ، فرهنگ های مدرن و غنی سالانه مورد توجه بساری از گردشگران می باشد.

کدام کشورها در تور اروپا دارای ارزش حداقل یک بار دیدن را دارند؟

اروپا قاره ای مملو از زیبایی و فرهنگ و هنر است. مکان های تفریحی و تاریخی، وجود سواحل و خطوط سواحلی ، وجود قلعه های افسانه ای، زیبایی آن را دوچندان کرده در حدی که واقعا دشوار است که بین این همه زیبایی چند کشور رادر سفر با تور اروپا به شما عزیزان پیشنهاد داد.

در سفر به اروپا می توانید مقصد هلند را برگزیده این کشور به دلیل وجود کانال ها و آسیاب های بادی ، خیابان های سنگ فرش شده، وچشم انداز زیبای آن به دلیل وجود سدها و نهرها، احساس دلپذیری را در سفر به سرزمین گل ها انتقال خواهد داد.

همچنین می توانید به اسپانیا سفر کرده و جذب مرمان خونگرم و صمیمی آن شوید و در ساحل Costas، ساحل Verde، جزایر قناری ریلکس کنید و یا حتی اگر از علاقه مندان به بازی فوتبال هستید دیدن این بازی را به صورت حرفه ای از نزدیک تجربه کنید.

می توانید در سفر به اروپا به ایتالیا بروید و محو معماری عصر رنسانس و غذاهای بی نطیر ایتالیایی شوید. پیشنهاد دیگرما فرانسه می باشد با سفر ه این کشور از میراث جهانی و 44 مکان تاریخی آن دیدن نمایید و یا در دیزنی لند بچگی و در سواحل های زیبای نیس از نوشیدنی های بینظیر لذت ببرید و در رودحانه سن عاشقی کنید. همچنین می توانید از آلمان مهد سنت و مدرنیته دیدن نمایید در پایتحت پر جنب و جوش این کشور عمارت های بی نظیر و درخشان و بقایای دیوار قدیمی برلین را مشاهده کنید. در سفربه اروپا حتما از دیدن سوئیس  این کشور ثروتمند با  آن طبیعت بکر و زیبا غافل نشده و لذت زندگی با کیفیت را تجربه کنید

تور اروپا تابستان 1401

توریستی ترین مقاصد گردشگری در تور اروپا کدام است؟

 • تور فرانسه

در سفر به فرانسه می توانید از مناطقی همچون، موزه لوور فرانسه، برج ایفل، ساحل امرالد، کاخ ورسای پاریس،باغ های مارکیساک، کوت دازور نیس، ون سن میشل، خیابان شانزلیزه و…دیدن نمایید.

 • تور اسپانیا

در سفر به اسپانیا می توانید از منطق گردشگری پارک گوئل، ایبیزا،پاپ کراول،گرانادا، کاستا براوا، جزایر قناری، ساحل کاستا دل سول، ساحل لاکنچا، پارک ال رتیرو، تاکستان لاریوخا، التید،و…. دیدن نمایید

 • تور ایتالیا

با تور اروپا اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید حتما از جاذبه های برج پیزا، پمپئی، سینکوتره، کاخ کاسرتا، کاخ آبی، جاده آپیا، هرم سیستیا، میدان سن مارکو، فواره تروی، قلعه دل مونته، کاخ ریولی و… دیدن نمایید.

 • تور هلند

در سفر به هلند این کشور کوچک و زیبا  از جاذبه هایی همچون کانال های آمستردام، موزه آن فرانک،باغ کوکنهاف، هاگ، لیدن،و… غافل نشوید

 • تور سوئیس

در سفر به سوئیس این زادگاه گردشگری زمستانی و چشم انداز طبیعی میتوانید از جاذبه هایی همچون آپنزل، تیچینو،لوسرن، زرمات، ژنو، سنت موریتز، بازل، برن، زوریخ دیدن نمایید.

 • تور مجارستان

در سفر به مجارستان حتما از تپه گلرت، پارک ملی هورتوبادی، کلیسای سنت  استفان، پارک شهر بوداپست، دریاچه کاویکسوس، زوریخ، برن، بازل،زرمات، لوسرن غافل نشوید

 • تور آلمان

آلمان پر از جاذبه های دینی است که  واقعا ارزش دیدن را دارد در سفر به این کشور زیبا میتوانید از ناحیه آلپ باواریایی، سالزبورگ  و برکتزگادن، روتنبرگ و جاده رومانتیک، رود مرموز موسل، بادن-بادن و جنگل سیاه، باغ وحش هاگن‌بک آلمان، پارک المپیک مونیخ آلمان، قلعه‌ی نیسوانستاین آلمان و…. دیدن نمایید

 • تور چک

در سفر به این کشور زیبا در ابتدا پیشنهاد میکنیم که از جاذبه قلعه پراگ، پل چارلز، ساعت نجومی و سپس موزه کمپانی اپل،مجموعه Vysehrad، باغ وحش پراگ ، خانه رقصان در پراگ دیدن نمایید

شما مسافران گرامی می توانید قبل از سفر اطلاعات بیشتری از مکان ها و جاهای دیدنی با برقراری ارتباط با آژانس روشنی گشت کسب کنید

رفع ریجکتی ویزا شینگن

اولین قدم برای سفر به تور اروپا

برای سفر به اروپا اولین قدم اخذ ویزا می باشد. اخذ ویزا برای هرکشور مرتبط با قوانین و شرایط سیاسی آن کشور می باشد. آنچه که مشخص می باشدکشورهای اروپایی در حوزه شینگن قرار دارند. و برای ورود به این کشورها نیاز به اخذ ویزای شینگن دارید.

 

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن برای سفر با تور اروپا ، به این صورت است که فرم تقاضا باید کامل پر شود و توضیحاتی در این فرم مد نظر می باشد که باید درست و کامل نوشته شود و به افسر ویزا تحویل داده شود. در این فرم هدف و برنامه سفر خود را باید قید کنید و شما می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین نیز ثبت نام کنید و همچنین دو دسته از مدارک را باید با خود داشته باشید، دسته اول مدارکی هستند که هر متقاضی در رابطه با شرایط شغلی، مالی، املاک و مستغلات و سابقه سفر باید با خود داشته باشد و ارائه دهد و دسته دوم مدارک لازم برای ویزا شینگن و یا فرم آنلاین درخواست ویزا می باشد که این موارد در تور اروپا ضروری و مهم می باشند.

یک مدرک مهم و اصلی، ویزا است که باید به افسر تحویل داده شود. شما مسافران و گردشگران عزیز بهتر است تمام مدارک لازم خود را به همراه ببرید و هدف از گرفتن مدارک ثبت نام، هویت شما می باشد، بنابراین هر کشور و یا شهر و همچنین قاره دارای قانون و مقررات خاصی است که همه افراد باید طبق آن قانون عمل کنند و داشتن مدارک لازم برای خرید بلیط و سفر به اروپا لازم و ضروری می باشد.

امروزه افراد زیادی از طریق اینترنت بلیط خود را فراهم می کنند و اینترنتی ثبت نام می کنند. شما دوستان گرامی نیز می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی ثبت‌ نام کنید که خرید اینترنتی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و کمک فراوانی به اقتصاد کشور و افراد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور اروپا بهتر است با کارشناسان ماتماس و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید

بهترین زمان خرید تور اروپا

بهترین زمان خرید تور اروپا

بهترین زمان خرید تور اروپا ، زمانی است که آب و هوای مناسب و معتدلی داشته باشد. برای هر گردشگری آب و هوا اولویت اول را دارد،در فصل بهار به طور میانگین دما در اروپا بین 15 تا 20 درجه سانتیگراد است. فصلی تفریبا  بارانی که فضای زیبا و چشم نوازی را برای گردشگران می تواند به ارمغان داشته باشد.

در فصل تابستان میانگین دمای اروپا بین 27 تا 32 است . فصلی بسیار جذاب برای شنا و تفریحات آبی که خالی از لطف نیست بدانید در این فصل قیمت تور اروپا از دیگر فصل ها بیشتر است. در فصل پاییز میانگین دما بین 110 تا 20 درجه ساتیگراد است. میتوان به جرات گفت که هوا در این فصل در اروپا سرد است و  اگر قصد استفاده از سواحل دیدنی اروپا را دارید حتما لباس های گرم خود را فراموش نکنید. اما خالی از لطف نیست که بدانید اروپا در این فصل منظره های بسیار جذاب و چشم نوازی را خواهد داشت. اما سفر در فصل زمستان از چندین لحط برای گردشگران مناسب تر است. یکی از دلایلی که سفر در زمستان به اروپا را جذاب می کند خلوت بودن و کم شدن نرخ قیمت توراروپا است. اگر فصل زمستان را برای سفر به اروپا انتخاب کردید حتما از تفریحات زمستانی آن غافل نشوید.

 

به طور کلی فصل مناسب برای گردشگری در این تور اوایل خرداد تا شهریور می باشد که شاهد سرسبزی و محیطی سالم و پاکیزه هستید.

بنابراین نتیجه می گیریم افرادی که کارمند هستند و یا شغل دولتی دارند و به دنبال فرصت مناسبی برای گردش و مسافرت هستند به آنها پیشنهاد می کنیم فصل تابستان را انتخاب کنند. اگر در فصل بهار و تابستان مسافرت کنید علاوه بر هوای مناسب، از امکانات تفریحی زیادی نیز می توانید بهره ببرید.

آب و هوا در تور اروپا

آب و هوای اروپا

اگر به صورت کلی بخوایم در رابطه با آب و هوای اروپا صحبت کنیم میتوانیم بگوییم که آب وهوای اروپا معتدل است البته که نباید غافل شد که در مناطق غربی اروپا به صورت اقیانوسی است. آب وهوای اروپا در بخش جنوب مدیترانه ای می باشد.اگر در سفر با تور اروپا مناطق غربی را انتخاب نمودید با هوایی ملایم و بارانی مواجه خواهید بود به خصوص در کشور ایرلند.

حدود قیمت تور اروپا چقدر می باشد

قطعا که زمان سفر و فصل آن برروی قیمت تور اروپا بسیار تاثیر دارد. در فصل پاییز و زمستان به دلیل سرد شدن هوا  قیمت تور عموما کمتر خواهد شد. البته که با توجه به تعداد روزهایی که برای تور خود انتخاب می کنید بر روی هزینه های شما تاثیر مستقیم خواهد داشت.البته که نباید فراموش کرد که انتخاب خدمات تور نیز مانند صبحانه، گشت شهری ، هتل و… بر قیمت تور موقر است. اگر به دنبال یک سفر عالی با قیمت مناسب هستید حتما با کارشناسان روشنی گشت ارتباط بگیرید.

نکات مهمی که در سفر با تور اروپا باید در نظر بگیرید

نکات مهمی که در سفر با تور اروپا باید در نظر بگیرید

 • در هنگام سفر به اروپا اولین نکته ای که می باید در نظر بگیرید پاسپورت است. زیرا که داشتن پاسپورت در سفرهای خارجی یعنی تمامی هویت شما. اگر قصد گشت و گذار در امکان شلوغ هستید سعی کنید که این مدارک هویتی را با خود حمل ننمایید در نطر بگیرید که اگر قصد ایاب و ذهاب را با مترو دارید از انتخاب واگن های بسیار خلوت برای نشستن خود داری نایید.
 • ترجیحا در حد نیاز پول نقد همراه خود ببرید. سعی کنید تا جای ممکن وسایل خود را در نزدیکی خود نگه دارید و از گذاشتن موبایل و یا پول برروی میز و ترک مکان حتی برای چند ثانیه  تا جای امکان خود داری نمایید.
 • اگر فرزند کوچک دارید حتما هنگام خروج جهت گشت و گذار کارت هتل اقامت خود را درجیب فرزندتان بگذارید.
 • در صورتی که افرادی حتی با لباس پلیس قصد بازرسی کیفتان را داشتند این اجازه را تا قبل از مطمئن شدن از هویت واقعیشان ندهید.
 • قبل از سفر خالی از لطف نیست که چند اصطلاح رایج آن مقصد را آموزش و یا اپلیکیشنهای مرتبط را درگوشی خود نصب داشته باشید
 • زمان مناسب برای سفر
 • خرید از فروشگاه‌های محلی
 • یادگیری زبان محلی (البته در برخی از موارد آژانس به عنوان خدمات تور یک مترجم همراه تور می‌فرستد)
 • اقامت بیشتر در یک محل
 • رفتار همانند محلی‌ها
 • بررسی ساعت کار مراکز تفریحی و خرید

رزرو تور اروپا

اگر روز و تاریخ و فصل سفر خود را انتخاب کرده باشید می باید حداقل از 60 روز قبل اقدامات لازم را برای اخذ ویزای اروپا داشته باشید زیرا این فرایند زمان بر بوده و امکان دارد به تور موردنطر خود نرسید.

مراحل اخذ ویزا برای تور اروپا را میتوانید از آژانس مسافرتی روشنی گشت بخواهید. نگران نباشید مشاوران و کارشناسان با تجربه ما از قدم اول تا اخذ ویزای توریستی اروپا همراه شما خواهند بود

null

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی اروپا

📑 اصل پاسپورت با داشتن 6 ماه اعتبار

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

📑 دو قطعه عکس در ابعاد 4.5 * 3.5 (عکس رنگی، زمینه سفید، تمام رخ، جدید)

📑 مدارک مالی شامل پرینت گردش 6 ماهه حساب و موجودی یا مانده‌ حساب بانکی (به لاتین) / تمکن مالی حساب ( به لاتین)

📑 ترجمه مدارک شغلی (مانند: روزنامه رسمی یا جواز کسب و گواهی اشتغال به تحصیل یا گواهی اشتغال به کار که روی سربرگ رسمی محل کار، با امضای مدیر عامل و ذکر سمت شغلی، حقوق ماهانه و مدت زمان اشتغال به کار باشد.)

📑 اصل و ترجمه مدارک ملکی

📑 رزرو بلیط هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی (حداقل ۳۰ هزار یورو)

📑 اصل پاسپورت های قدیمی به همراه کپی از مهرهای ورود و خروج

📑 فرم تکمیل‌ شده درخواست ویزا

زمان تقریبی اخذ ویزای تور اروپا بین 1 تا 6 ماه می باشد

تور اروپا نوروز 1402

انواع تورهای اروپایی چیست؟

گردش و سفر برای هر فردی معنای خاصی دارد، یکی شیفته دیدن آثار باستانی و قدم زدن در دل تاریخ است، یکی دیگر دوست دارد به دیدار طبیعت برود، افرادی هم هستند که دوست دارند با فرهنگ های جذاب ملی آشنا شوند.

گردش در اروپا شما را با همه دیدنی ها و شگفتی ها آشنا می کند.

از بهترین تفریحات اروپا آبنمای تروی با فرشته سنگی است. این آبنمای سنگی یکی از حیرت انگیزترین فواره های جهان محسوب می شود.

ساعت نجومی، بی شک یک معجزه است و به همین دلیل یکی از اولین اولویت ها در اروپاگردی به حساب می‌آید. زنگ های تعبیه شده در این ساعت شگفت انگیز، راس هر ساعت شروع به نواختن می کنند و صدای بسیار دلنشینی دارند.

قلعه قرون وسطایی یک مکان زیبا و جذاب برای گردشگران است و همچنین هتل های لوکس و شیکی در این قلعه بنا شده است.

برج ایفل امکانات زیادی دارد و مطمئن باشید که تجربه‌ای بهتر و لذت بخش تر از این در پاریس به دست نخواهید آورد.

راه آهن اروپایی، قصرهای جلگه لویر و غیره از بهترین تفریحات اروپا به شمار می روند.

 • تور تفریحی و توریستی اروپا

بسیار از افراد هستند که تور اروپا را به قصد گردش و تفریح برای مدت معینی اتخاب می کنند و مقصدشان فقط یک کشور به خصوص و لذت بردن از جاذبه های گردشگری همان مکان ومقصد است.

 • تور پزشکی اروپا

تور پزشکی اروپا یا سفر گردشگری سلامت همانطور که از نامش مشخص است افراد به قصد شرکت در سیمینارهای پزشکی و یا تکمیل درمان خود به اروپا سفر می کنند که صنعت سلامت نه فقط در اروپا بلکه در اکثر قاره ها با توجه به قیمت وتخصص رشد چشم گیری را داشته است.

 • تور ترکیبی اروپا

مسافرانی که تور ترکیبی اروپا را انتخاب می کنند به دنبال بهره گیری و لذت از سفر خود در مدت زمان معین هستند. عموما کشورهایی  که در تور ترکیبی اروپا انتخاب می شوند در حوزه شینگن بوده شما با دزیافت این ویزا میتوانید از کشورهایی که در حوزه شینگن قرار دارند دیدن نمایید و دیگر نیازی به اخذ ویزای  تک برای هرکشور نیست.

 • تور دور اروپا

مسافران با انتخاب تور دور اروپا زمان بیشتری را برای گشت و گذار خواهند داشت و مکان های زیادی را می توانند  با جزییات بیشتری مشاهده کرده و با فرهنگ و آداب ، تفریحات و جاذبه های گردشگری کشورهای اروپایی بیشتر آشنا شوند

خدمات هتل در تور اروپا

خدمات تور اروپا در هتل ها

قطعا که خدمات هتل ها در کشورهای مختلف چه اروپایی وچه آسیایی متفاوت است. مثل امکان دارد کشوری به دلایل سیاسی و یا فرهنگی از تجمع های بزرگ جلوگیری کند. اما عموما خدمات هتل ها در سفر با تور اروپا ارائه میشود را می توان:

 1. خدمات تاکسی سرویس
 2. اتاق کنفرانس یا اتاق جلسه
 3. خدمات پزشکی
 4. شست و شوی لباس
 5. خدمات پزشکی
 6. خدمات لیدری
 7. شرکت در فیستوال های رایگان هتل

قیمت تور اروپا پاییز و زمستان ۱۴۰۲

قیمت تور اروپا پاییز و زمستان ۱۴۰۲ نسبت به تور های دیگر به صرفه می باشد و تور اروپا پاییز و زمستان خدمات زیادی را به متقاضیان و مسافران ارائه می دهد. اگر می خواهید از قیمت تور اروپا پاییز و زمستان اطلاعات دقیق تری داشته باشید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و لیست رزرو تورها را مشاهده کنید.

برای هر فردی داشتن اطلاعات کافی در مورد قیمت تور اروپا در اولویت است، اگر می خواهید به اروپا سفر کنید شاید مشکل ویزا برای شما جدی باشد، ما در مراکز خود نکاتی را به مسافران ارائه می دهیم تا با هزینه کمتر و راحت تر ویزا اخذ کنند.

قیمت تورهای اروپا در فصل پاییز و زمستان نسبت به تورهای نوروزی مقرون به صرفه می باشد. کافیست برای سفارش بلیط فرم درخواست را پر کنید و با ما به صورت حضوری و غیرحضوری همراه باشید، هدف ما رضایت مشتریان و مسافران عزیز است.

معروف ترین غذا های اروپایی

اروپا مکان گردشگری و تفریحی زیادی دارد و هر ساله مسافران زیادی برای بازدید و گردش به اروپا سفر می کنند و از هتل ها و غذاهای انواع شهرهای اروپا استفاده می کنند.

از بهترین غذاهای اروپا دوبلین کادل، یک غذای ملی کشور ایرلند است و به معروف ترین غذای اروپایی معروف است که به دلیل ارتباط نزدیکی که با دوبلین پایتخت ایرلند دارد، به نام دوبلین کادل نیز شناخته شده است.

ساراواک لاکسا، یک سوپ گرم و عالی است که مسافران تور مالزی این سوپ را دوست دارند و به غذای تند معروف است.

بورک نیز یکی دیگر از معروف ترین غذاهای اروپا است و بسیار لذیذ و سنتی می باشد.

کاری ویندالو، نوعی غذای خوشمزه است که در اغلب رستوران های هندی مشاهده خواهید کرد. این خورشت تند ترکیبی لذیذ از گوشت می باشد.

پد تای، معروف ترین غذای تایلندی در اروپا است که از ترکیب نودل، نیمرو، تمبرهندی، فلفل، سیر و سس ماهی تشکیل شده است.

بوریتو، گولاش، لاهماجون، سوپ نودل فو و پیروگی نیز از بهترین غذاهای اروپا هستند که هر کدام طعم و عطر منحصر به فردی دارند و بسیار لذیذ و خوشمزه هستند. قطعا بخش هیجان انگیز سفر به اروپا، رستوران گردی و تست غذا های لذیذ اروپایی است.

null

خدمات تور اروپا

خدمات تور اروپا بسیار زیاد و متنوع می‌باشد. اقامت در هتل های متنوع با صبحانه، بلیط رفت و برگشت، پرواز داخلی اروپا، ویزای شینگن، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، تورلیدر فارسی زبان و گشت شهری با توجه به پکیجی که انتخاب کرده اید از خدمات تور اروپا محسوب می‌شود که بسیار مهم و اساسی می باشند.

تور اروپا طرفداران زیادی دارد و این قاره دارای مردمان بسیار مهربان می باشند که هر ساله میزبان مهمانان زیادی هستند. اروپا دارای غذاهای ملی و اصیل فراوانی است که بسیار لذیذ و خوش مزه می باشند.

اروپا دارای دریاهای بزرگ و بیکرانی است که بسیار محبوب و معروف هستند و سواحل زیبا و جذابی دارد. اگر می خواهید در فصل تابستان و یا نوروز به گردش بروید و اطلاعات کافی درباره این قاره ندارید به سایت ما مراجعه کنید و با کارشناسان ما در این سایت مشورت کنید. خوشبختانه امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی به خرید اینترنتی و ثبت نام اینترنتی روی آورده اند.

اگر به دنبال تور اروپا با شرایط و قیمتی استثنائی هستید حتما با ارشناس های ما در ارتباط باشید.

null

معرفی چند کشور معروف ودیدنی اروپا

فرانسه : اگر شما قصد دارید فرانسه را برای سفر با تور اروپا رزرو کنید می توانید از تورهای ترکیبی بهره ببرید که می‌توانید به کشورهایی که در حوزه شینگن هستند به راحتی سفر کنید و نیازی به گرفتن دوباره ویزا نیست. شما در تور فرانسه می‌توانید شهرهایی را از جمله پاریس در فرانسه مشاهده کنید، چون این مکان یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهر ها برای سفر کردن می باشد و ارزش هزینه کردن در تور ۱۴۰۲ را دارد.

خدمات رایجی که شما در فرانسه  می توانید از آنها بهره بگیرید بسیار زیاد هستند، ما در اینجا به چند نمونه از آنها می پردازیم.

شما می توانید از راهنمای محلی بهره ببرید، بلیط رفت و برگشت هواپیما به شما تعلق می گیرد و همچنین شما می توانید ویزای توریستی شینگن را دریافت و از بهترین هتل ها برای استراحت و همچنین بیمه مسافرتی با پوشش بسیار عالی بهره ببرید.

اگر شما می‌خواهید مدت زمان زیادی را در فرانسه بمانید قطعاً هزینه‌ زیادی را باید پرداخت کنید و همچنین بعضی از این تورها خدماتی از جمله بیمه را در اختیار شما قرار می‌دهند و بعضی از آنها سرویس دهی بیشتری دارند که همه آنها به نوبه خود می توانند قیمت‌ها را کاهش و یا افزایش دهند.

null

آب و هوای فرانسه در تابستان

کشور فرانسه دارای آب و هوای گرم و معتدلی است و چون این کشور به خط استوا نزدیک ‌است، دارای موقعیت مناسبی می باشد. این کشور بسیار سرسبز و خاک حاصلخیز و بسیار غنی دارد و از انجا که کشور فرانسه باد دریایی دارد که به طرف دامنه کوه می وزد باعث شده آب و هوای فرانسه در تابستان زبانزد شود.

فرانسه در تابستان اب و هوای خاصی دارد این گونه که رطوبت هوا کم است و باران کمی باریده می شود و یک پوشش گیاهی انبوهی در این مناطق می توانید مشاهده کنید.

اب و هوا در تابستان شروع به گرم شدن می کند و به دمای 25 درجه سانتیگراد می رسد. در این ماه از سال بارش باران کم است و همین عامل باعث ایده ال شدن فرانسه می شود. در این ماه شرایط برای غواصی کردن و قدم زدن در ساحل بسیار عالی است و از انجایی که فرانسه سواحل زیادی دارد، شما در شرایط مناسب اب و هوایی این کشور در این ماه می توانید انواع مختلفی از تفریحات را امتحان کنید.

لذا اگر قصد سفر با تور اروپا را در تابستان دارید میتوانید این کشور بینظیر را انتخاب نمایید

تور فرانسه

بهترین شهر های فرانسه برای سفر

اگر در سفر با تور اروپا فرانسه را انتخاب نمودید خالی از لطف نیست که بدانید لیون به عنوان بهترین شهر های فرانسه برای سفر شناخته شده است، چون دارای معماری های زیبا و بازار های بزرگی می باشد که شما می توانید این بازار ها را به عنوان یکی از بهترین مکان های دیدنی در سفر انتخاب کنید. این شهر دارای محله های قدیمی است که حال و هوای عجیبی دارد.

بوردو یکی دیگر از شهرهای دیدنی در فرانسه می باشد که به عنوان دومین شهر زیبا شناخته شده است و علت محبوبیت آن دارا بودن آثار هنری و معماری های عجیب می باشد و شما در این شهر می توانید کتابفروشی به نام للو را از نزدیک مشاهده کنید، چون این کتابفروشی در میراث فرهنگی به ثبت رسیده است.

مارسی یکی از زیبا ترین شهر ها در فرانسه می باشد که در اطراف این شهر رودخانه ای وجود دارد و همچنین کلیسا های بسیار زیادی دارد.

شهر تولورز قدمت بسیار زیادی دارد، چون دارای بناهای سنگی است که به ۴۰۰ سال پیش از میلاد مسیح بر می گردد و همین امر باعث شده مجسمه هایی با معانی خاص در این شهر قرار گرفته شود.

مون پلیه از نظر تاریخ و هنر و حتی معماری مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و همین امر باعث شده که ایده های خاصی در این شهر پیاده شود تا گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

جاذبه های فرانسه

جاذبه های دیدنی فرانسه

قلعه دره لو ار از بهترین مکان های دیدنی فرانسه است که عموم گردشگران آن را بهترین‌ جاذبه های دیدنی در فرانسه می‌دانند و به عنوان مشهور ترین قلعه در جهان شناخته شده است. در کنار این قلعه ،ساحلی با ماسه سفید است‌ و آب دریا در این منطقه آبی شفاف است.

دهکده آلزاس یک جای کوچک برای توقف است و می توانید انواع اسنک و اب میوه های طبیعی را امتحان کنید. در این طبیعت شما می توانید انواع میوه های عجیب را مشاهده کنید. این دهکده، فرانسه را به یک منطقه زیبا و بی‌نظیر تبدیل می کند.

null

بهترین سواحل فرانسه

اگر به دنبال بهترین سواحل هستید، ما کشور فرانسه را معرفی می کنیم، چون سواحل فرانسه قابل مقایسه با سواحل دیگر نیست، پس در ادامه به چند مورد از سواحل می پردازیم.

یکی از بهترین سواحل فرانسه که معماری جذاب و قایقرانی منحصر به فردی دارد، ساحل نیس می باشد. این منطقه مورد توجه بسیاری از گردشگران است و شما با سفر کردن به این شهر می توانید ساحلی متفاوت را مشاهده کنید. رستوران های ساحلی نیس برای تست کردن طعم غذا های فرانسوی عالی است.

از مرکز شهر نیس تا ساحل آن تنها چند دقیقه راه است. این ساحل از ابتدای شهر شروع می شود و وسعت بسیاری دارد.

ساحل کوت سووژ در میان صخره های زیبا است و شما می توانید تعطیلاتی شاد و جذاب را با چشیدن طعم بهترین غذای دریایی در فرانسه تجربه کنید. این ساحل از طبیعت بکر و موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار است.

پلاژ دومنام از منحصرترین  و بهترین سواحل فرانسه است که مقصد گردشگران زیادی برای قدم زدن در سواحل ماسه ای سفید است. با دیدن کلبه های ماهیگیران و شنا در آب های شفاف این ساحل به شگفتی فرانسه ایمان می اورید.

حتما اگر در سفر با تور اروپا فرانسه را انتخاب نمودید حتما از این ساحل ها دیدن نمایید.

هتل های معروف فرانسهدر سفر با تور اروپا

هتل های معروف فرانسه

وقتی سفر شما در فرانسه کاملاً تکمیل و رویایی می‌شود که شما یک اقامت عالی در هتل لاکچری و مناسبی داشته باشید، چون مکان عالی برای استراحت در سفر حرف اول را می زند. اکثر هتل های معروف فرانسه لاکچری و با قیمت های بسیار عالی در حال خدمت رسانی به گردشگران هستند که ما در اینجا به چند نمونه از بهترین هتل های فرانسه می پردازیم.

هتل مرکور پاریس دارای امکانات متعددی می‌باشد که بارزترین آن داشتن سرویس بهداشتی مجهز، میز غذا خوری و داشتن پارکینگ اختصاصی می باشد. شما می توانید از امکانات عمومی این هتل از جمله رستوران های بین المللی با غذا های بهداشتی بهره ببرید و همچنین از خدماتی مثل اینترنت و فضای سبز و همچنین انواع مختلفی از سالن های ورزشی بهره مند شوید.

هتل نووتل یکی دیگر از هتل های ۵ ستاره و لوکس در شهر پاریس می باشد که به عنوان لاکچری ترین هتل های اروپا شناخته شده است، چون دارای ۱۹۰ اتاق و امکانات بی نظیر از جمله سالن ورزشی و بدنسازی و حتی داشتن رستوران هایی با انواع مختلفی از غذاهای فرانسوی می باشد.

هتل ایمیل یکی از بزرگ‌ترین و از هتل های معروف فرانسه شناخته شده و شما می توانید از فضای سبزی که در بیرون این هتل طراحی شده لذت ببرید و به عنوان یکی از مکان های دیدنی می توان از آن یاد برد.

محبوب ترین غذاها در کشور فرانسه هنگام سفر با تور به اروپا

غذاهای محبوب فرانسه

سوپ پیاز یک غذای سنتی فرانسوی است که با ورقه‌های نازک نان برشته شده و پنیر آب شده‌ سرو می شود. قدمت این سوپ به روم باستان بر می گردد. سوپ پیاز فرانسوی از پیاز و آب گوشت گاو تهیه می‌شود اما بعضی آشپزها برای غلیظ کردن آن از تخم مرغ یا آرد نیز استفاده می‌کنند.

کسوله از بهترین غذاهای فرانسه است که با لوبیا و گوشت اردک پخته می‌شود. همچنین می‌توانید از سوسیس، گوشت غاز، گوشت گوسفند یا هر گوشت دیگری استفاده کنید. اصالت کسوله برای روستایی در جنوب فرانسه است و در شهرهای تولوز، کارکاسون و کستل‌نودَری بسیار محبوب و شناخته شده است.

بُف بورگینیون غذای سنتی فرانسه است که در سطح بین المللی شناخته شده است. مواد اولیه این غذا گوشت گاو، آب گوشت با سیر، پیازهای نگینی، سبزی های تازه و قارچ است. این غذا بیشتر در منطقه بورگاندی سرو می‌شود.

سوفله شکلات به اوایل قرن هجدهم در فرانسه بر می گردد که یک غذای بین المللی است. پوسته‌ی شکلاتی ترد با مغز شکلات خامه های غلیظ سوفله را به یک دسر خوشمزه تبدیل کرده است.

راتاتویی یکی دیگر از غذاهای فرانسه شناخته شده است که از جنوب شرقی فرانسه آمده است. راتاتویی یک خوراک سبزیجات پخته است که به‌ عنوان غذای اصلی، سالاد یا یک پیش‌غذا می توان میل کرد. مواد اولیه آن شامل گوجه فرنگی، سیر، پیاز، کدو سبز، بادمجان، هویج، فلفل، ریحان، آویشن و دیگر گیاهان معطر است.

در فرانسه انواع مختلفی از نوشیدنی و غذاهای معروف وجود دارد که به خاطر خوش رنگ و لعاب بودن معروف شده اند و اگر شما حتی با تور فرانسه ارزان قیمت هم سفر کنید باز می توانید غذاهای معروف را بچشید.

تام یام گونگ نوعی سوپ است که ترکیب علف لیمو، موسیر، آبلیموی ترش، سس ماهی، فلفل تازه و میگوی آبدار است. این غذا پرطرفدار است و تند و ترش است و سبزیجات معطر آن را به یک سوپ خوشمزه تبدیل کرده است.

یکی دیگر از غذاهای فرانسه که از نودل سرخ شده تهیه می‌شود، پد سی ئیو است. این غذا شامل نودل برنجی، سیر، پیاز، تخم مرغ، سبزیجات تازه‌ی فصلی و گوشت سرخ شده است. برای طعم بهتر این غذا می توانید آن را با سس سویا و سس صدف سرو کنید تا طعم عالی و به یاد ماندنی از این غذا را در ذهنتان ثبت کنید.

شما در حال خواندن مقاله تور اروپا هستید با ما در ادامه همراه باشید

تور اسپانیا 9 روزه نوروز 1402

تور اسپانیا

اگر شما برای سفر برنامه خاصی دارید و در سال جدید می خواهید با تور اروپا به مکان های مختلف سفر کنید، ما به شما اسپانیا را پیشنهاد می نماییم. قطعا افرادی که به کشورهای مختلف سفر می کنند، برای امسال نیز همچنان یک کشور بسیار خاص و استثنایی را برای سفر خود انتخاب می کنند، به همین منظور تور اسپانیا برای این افراد بهترین گزینه می باشد که این تور تخفیفات ویژه نیز دارد که شما میتوانید از آن بهره مند شوید.

‌تور اسپانیا برای مسافران خود برنامه‌های خاصی در نظر دارد که از جمله آنها رزرو بهترین هتل و همچنین بردن مسافران به تمام مکان ها و جاذبه های گردشگری اسپانیا می باشد و همچنین تور بلیط های رفت و برگشت مسافران را نیز رزرو می نماید که این مسئله برای مسافران بسیار مهم خواهد بود.

تورهای اسپانیا قیمت مناسبی دارند، به همین منظور بیشتر افراد برای سفر خود آن را انتخاب می کنند. شما برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت های معتبر از جمله سایت ما مراجعه نمایید که تمام اطلاعات به صورت کامل و جامع بیان شده و شما می توانید آنها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و تور خود را انتخاب کنید .

ویزای توریستی اسپانیا

شرایط اخذ ویزا توریستی اسپانیا

ویزای توریستی به افراد این اجازه را می دهد که در مدت معین بدون نیاز به اقدام مجدد برای ویزا به طور مکرر به این کشور رفت آمد نمایند. برای ویزای توریستی مامور مهاجرت باید تایید نماید که شما الزامات و قوانین مهاجرت را رعایت می نمایید و شرایط اخذ ویزا توریستی اسپانیا یک مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

یکی از شرایط  سفر با تور اروپا دریافت ویزای توریستی اسپانیا این بوده که اثبات کنید خطری برای امنیت کشور ندارید و هرگونه مدارکی که مامور سفارت از شما درخواست نماید را نیز ارائه دهید. همچنین رضایت مامور مهاجرت را جهت ترک کشور بعد از اتمام ویزا جلب نمایید.

از دیگر شرایط است که ثابت کنید قصد کار و یا اقامت دائم در این کشور را ندارید، مگر اینکه مجوز آن را به همراه داشته باشید. از جمله شرایط دیگر این می باشد که به قوانین کشور کاملاً احترام بگذارید و همچنین هیچگونه سابقه کیفری نداشته باشید.

شرط دیگر داشتن تمکن مالی مناسب می باشد که این امر نشان دهنده این بوده که شما به راحتی می‌توانید از پس مخارج خود و خانواده برآمده و توانایی ترک و برگشت به میهن خود را خواهید داشت، به همین منظور باید مبلغی در حساب خود داشته باشید تا این امر را به خوبی ثابت نمایید.

آب و هوای تور اروپا در سفر با تور اسپانیا

آب و هوای اسپانیا

وقتی مسافران با تور اروپا  سفر می کنند قطعاً توجه به آب و هوا برای آنها در اولویت قرار دارد، زیرا بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در فصلی از سال به مسافرت بپردازند که شرایط آب و هوایی بسیار مناسب باشد و بتوانند به بیشتر تفریحات بپردازند.

آب و هوای اسپانیا بسیار معتدل بوده که همین امر باعث شده است که بیشتر افراد این کشور را برای سفر خود انتخاب کنند و به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی، افرادی که دوستدار شنا و استفاده از سواحل مختلف هستند، این زمان برای آنها بهترین

زمان بوده و می توانند با شنا کردن در سواحل اسپانیا لذت ببرند و همچنین با نوشیدنی های بسیار خاص اوقات خوبی را برای خود به وجود آورند.

افرادی که حساسیت بالایی به گرمای شدید و همچنین سرما دارند، بهار برای آنها شرایط آب و هوای مناسبی را به وجود می‌آورد.

null

دیدنی ترین شهر های اسپانیا

وقتی شما به اسپانیا سفر می کنید قطعا می خواهید از تمام نقاط آن و همچنین شهرهای مختلف آن دیدن کنید که هر کدام از این شهر ها مکان دیدنی و جاذبه های خاصی دارند.

یکی از بهترین شهرهای اسپانیا برای گردش، بارسلونا بوده که جزو دومین شهر بزرگ اسپانیا محسوب می شود و در شمال شرق اسپانیا و در کنار دریای مدیترانه قرار دارد. بارسلونا دارای خیابان ها و معماری های بسیار منظم می باشد که بیشتر به دلیل داشتن معماری معروف و شناخته شده می باشد و مکان مناسب برای افرادی بوده که دوستدار آب و هوای ملایم هستند.

مادرید از دیگر شهرهای دیدنی اسپانیا می باشد که پایتخت آن نیز بوده که محل اقامت خانواده‌های سلطنتی نیز می باشد. آثار هنری بسیار زیادی در این شهر وجود دارد که شما می توانید از تماشای هر کدام از آنها لذت ببرید و همچنین از تفریحات ویژه آن گاو بازی می باشد که طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده است.

مالاگا از جمله شهرهای توریستی و محبوب اسپانیا می باشد که بازدید کنندگان در این شهر شاهد آثار و ساختمان های جالبی می باشند که تحت تاثیر معماری عربی قرار دارد.

والنسیا سومین شهر اسپانیا و یک شهر زیبا می باشد و بیشتر محبوبیت آن به دلیل درخت های پرتقال، ورزش های دریایی و سواحل مختلف بوده و یکی از مراکز اصلی برای کسب و کار در دریای مدیترانه می باشد. علاوه بر آن بزرگترین آکواریوم دنیا را به خود اختصاص داده است که بازدیدکنندگان بسیار زیادی دارد .

اوئسکا یک شهر کوچک درمنطقه آراگون در شمال شرقی اسپانیا بوده که دارای کلیسا و مجسمه های بسیار زیبایی می باشد.

null

جاذبه های توریستی اسپانیا

در سفر با تور اروپا میتوانید از جاذبه های بسیای یدن نمایید اما خالی از لطف نیست که بدانید مکان های دیدنی اسپانیا بسیار متنوع می باشند، به همین منظور به شما توصیه می کنیم که قبل از سفر از تمام مکان های آن اطلاعات کافی را داشته باشید تا بتوانید به خوبی از همه ی آن ها دیدن کنید.

پارک گوئل در بارسلون اسپانیا یکی از شگفت انگیزترین پارک ها به شمار می آید که برای کودکان بسیار لذت بخش خواهد بود. این پارک به دلیل الهام گرفتن از طبیعت برای علاقمندان مانند یک بهشت هنری می باشد. این پاک نقش مهمی در صنعت گردشگری اسپانیا دارد و علت شهرت آن داشتن کاخ موزه گائودی می باشد.

شما در بدو ورود به این پارک شاهد موزاییک های رنگارنگ و بسیار زیبا خواهید بود.

جاذبه دیدنی دیگر جزیزه ایبیزا بوده که پوشیده از درخت های کاج و محل مناسبی برای آفتاب گرفتن می باشد و مناسب ترین مکان برای افرادی که دوستدار شادی و پایکوبی و همچنین مهمانی های شبانه هستند، خواهد بود.

غذاهای اسپانیا در سفر با تور اروپا

معروف ترین غذاهای اسپانیا

غذا مهم ترین مسئله در سفر  با تور اروپا می باشد، به گونه ای که افراد توجه ویژه‌ای به نوع غذا و طعم آن دارند، به همین منظور هر کشور نیز دارای غذاهای خاص و ویژه می باشد که به نوبه خود بسیار خوشمزه و خاص هستند و کشور اسپانیا نیز از این امر مستثنی نبوده و انواع مختلفی از غذاها را دارد که بسیار معروف و شناخته شده هستند، به شما توصیه می کنیم که وقتی به اسپانیا سفر می کنید حتماً از این غذاها نوش جان فرمایید.

یکی از بهترین غذا های اسپانیا سوپ سرد گاز پاچو بوده که اگر شما در فصل تابستان به اسپانیا سفر نمایید، بعد از گذراندن یک روز گرم تنها چیزی که شما را خنک می نماید همین سوپ بوده و یکی از بهترین غذاهای اسپانیا می باشد که امکان دارد با قاشق اول از آن خوشتان نیاید ولی وقتی بیشتر آن را می خورید طعم خوب سبزیجات شما را بیشتر مشتاق می نماید که این غذا را میل نمایید و قطعاً از آن لذت خواهید برد.

یکی دیگر از غذاها کروکتس بوده که به دلیل معروفیت بالا یکی از معیارهای اصلی برای تشخیص رستوران های خوب به شمار می آید. این غذا معمولاً در تمام رستوران های اسپانیا وجود دارد، ولی دستور پخت هر آشپز قطعاً فرق می نماید و هر کدام از آنها طعم و مزه خاصی دارند. کروکتس ژامبون یا گوشت ماهی سرخ کرده و طعم دار شده می باشد که در کنار سس بشامل سرو می شود و غذای بسیار سبکی می باشد.

ترتیلا املت نیز یک غذای خوشمزه بوده که با سیب زمینی درست می شود و مقدار استفاده نمودن تخم مرغ در آن به گونه ای بوده که املت حالت کیک پیدا می کند و این غذا می‌تواند با دستورالعمل های مختلفی درست شود.

اگر شما به غذاهایی مانند راتاتویی علاقمند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در اسپانیا پیستو را امتحان نمایید که طعم فوق‌العاده‌ای دارد و ترکیب اصلی این غذا از آویشن، روغن زیتون ،فلفل دلمه و بادمجان می باشد که از غذاهای مخصوص اسپانیا به شمار می آید.

هزینه سفر به اسپانیا

سفر به اسپانیا قطعاً هزینه های خاصی را نیز در بر دارد که هر کدام از این هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارند، در نتیجه خود فرد نقش موثر در تعیین قیمت ها داشته و قیمت تور اسپانیا کاملاً دارای نوسان می باشد و نمی‌توان قیمت دقیق و مشخص از آن را بیان نمود.

یکی از عواملی که بر روی هزینه سفر اسپانیا تاثیرگذار می باشد، نوع هتل رزرو شده است، به گونه‌ای که هرچقدر هتل شما درجه یک باشد، قطعاً شما هزینه بالاتری را پرداخت خواهید نمود و هتل‌های درجه پایین تر دارای قیمت های کمتری هستند که شما هر کدام از آنها را می توانید با توجه به توان مالی خود انتخاب نمایید.

نوع بلیط رفت و برگشت نیز از جمله هزینه های سفر به اسپانیا می باشد. همچنین مدت زمان ماندگاری در اسپانیا نیز می‌تواند بر روی قیمت‌ها تاثیر بگذارد، به گونه ای که اگر شما توان مالی خوبی داشته باشید می توانید زمان بیشتری در اسپانیا بمانید و از تمام مکان های آن دیدن نمایید.

شما برای رفتن به اسپانیا قطعاً باید قبل از هر اقدامی ویزا دریافت کنید که برای دریافت ویزا شما باید هزینه های جداگانه ای به سفارتخانه بپردازید که این نوع هزینه ها سال به سال تغییر خواهند نمود. اگر برای شما قیمت و هزینه بسیار مهم می باشد می توانید از تور هایی که تخفیف های ویژه ای دارند استفاده کنید.

null

بهترین هتل های اسپانیا

اگر درسفر خود با تور اروپا  به اسپانیا را داردی باید بدانید که این سفر  قطعاً هزینه های خاصی را نیز در بر دارد که هر کدام از این هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارند، در نتیجه خود فرد نقش موثر در تعیین قیمت ها داشته و قیمت تور اسپانیا کاملاً دارای نوسان می باشد و نمی‌توان قیمت دقیق و مشخص از آن را بیان نمود.

یکی از عواملی که بر روی هزینه سفر اسپانیا تاثیرگذار می باشد، نوع هتل رزرو شده است، به گونه‌ای که هرچقدر هتل شما درجه یک باشد، قطعاً شما هزینه بالاتری را پرداخت خواهید نمود و هتل‌های درجه پایین تر دارای قیمت های کمتری هستند که شما هر کدام از آنها را می توانید با توجه به توان مالی خود انتخاب نمایید.

نوع بلیط رفت و برگشت نیز از جمله هزینه های سفر به اسپانیا می باشد. همچنین مدت زمان ماندگاری در اسپانیا نیز می‌تواند بر روی قیمت‌ها تاثیر بگذارد، به گونه ای که اگر شما توان مالی خوبی داشته باشید می توانید زمان بیشتری در اسپانیا بمانید و از تمام مکان های آن دیدن نمایید.

شما برای رفتن به اسپانیا قطعاً باید قبل از هر اقدامی ویزا دریافت کنید که برای دریافت ویزا شما باید هزینه های جداگانه ای به سفارتخانه بپردازید که این نوع هزینه ها سال به سال تغییر خواهند نمود. اگر برای شما قیمت و هزینه بسیار مهم می باشد می توانید از تور هایی که تخفیف های ویژه ای دارند استفاده کنید.

هتل روسلون از جمله بهترین هتل های تور اروپا می باشد که در فاصله چند قدمی از کلیسای ساگرادا فامیلیا اسپانیا  قرار دارد که مسافران از داخل تراس ها به خوبی می توانند نمای زیبای این کلیسا را مشاهده نمایند. با وجودی که این هتل در شهر باستانی قرار دارد ولی تمام مبلمان و دکوراسیون آن بسیار مدرن می باشند و همچنین این هتل دارای رستوران و کافه می باشد که مهمان ها می توانند از آنها استفاده نمایند.

هتل دیگر رینا ویکتوریا بوده که در کنار آن تئاتر، کافه و رستوران های زیادی وجود دارد. همچنین هتل یک مکان مخصوص برای دورهمی ها و جلسات مهم می باشد و وقتی روی پشت بام این هتل قرار می گیرید تمام نمای شهر زیر پای شما خواهد بود.

هزینه تور فرانسه تابستان ۱۴۰۲

یکی از عواملی که شما می توانید هزینه تور فرانسه تابستان 1402را کاهش دهید، رزرو تور لحظه آخری می باشد، چون در تور لحظه آخری بسیاری از افرادی هستند که از سفر خود منصرف می‌شوند و اگر شما خوش شانس باشید و از این فرصت استفاده کنید، می توانید یک تور ارزان قیمت را با خدمات متفاوت داشته باشید.

قیمت تور تابستانه فرانسه 1402 به دلیل عوامل مختلفی قطعاً گران خواهد بود که یکی از این عوامل تورم می باشد. اگر می خواهید از قیمت این تور مطلع شوید می توانید از سایت ها کمک بگیرید و اگر قیمت دقیقی را در سایت پیدا نکردید می توانید از مشاوره های غیرحضوری استفاده کنید و یا میتوانید به آژانس های مسافرتی سر بزنید و از تمام امکانات و شرایطی که در تور فرانسه ۱۴۰۲ وجود دارد، باخبر شوید.

جهت رزرو تورهای پائیز وزمستانه1401 اروپا با ما تماس بگیرید

شروع نرخ تور اروپا تابستان 1401در این آژانس چقدر است؟

شروع نرخ 690 یورو است

آیا برای سفر به اروپا ویزای نیاز است؟

بله برای سفر به اروپا نیازمند ویزا هستید و داشتن ویزا شینگن قابلیتی مهم برا ی اروپا گردی است

برای ویزای شینگن اقدام کردم ولی ریجکت شدم چکار کنم؟

ریجکتی ویزا شینگن دلایل زیادی دارد برای رفع آن با کارشناسان آژانس روشنی گشت تماس بگیرید 02188901967

؟خدمات تور اوپا در آژانس روشنی گشت

اقامت در هتل چهار ستاره با صبحانه – دعوت نامه توریستی از اسپانیا برای کشور اسپانیا – گشت شهری ترانسفر فرودگاهی – بیمه مسافرتی با پوشش کرونا – ویزا توریستی شنگن و پرواز های داخل اروپا – لیدر فارسی زبان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]

16 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed