مراکز خرید ایتالیا

مراکز خرید ایتالیا

مراکز خرید ایتالیا ، يکی از مهمتر ين جاذبه های توريستی اين کشور محسوب میشود. با توجه به شهرهای زيبای ايتاليا، اين مراکز خريد با فضاهای بزرگ و متنوع، بازديدکنندگان را به سوی خود جذب میکنند.

مرکز خريد Borromea Galleria یکی از مراکز خرید ایتالیا

مرکز خريد Borromea Galleria

Borromea Galleria يکی از جديدترين مراکز خرید ایتالیا است که در شهريستوفانو ميلان واقع شده است. اين مرکز خريد در سال2013 با هدف ايجاد يک فضای خريد مدرن و متنوع در ميلان تاسيس شد. با بيش از 200 فروشگاه و برند معتبر بينالمللی، اين مرکز خريد ايتاليا برای خريدارانی که به دنبال تجربهی خريدی متفاوت در ميلان هستند، يک گزينه عالی است. اگر قصد سفر به تور اروپا را به این کشور زیبا دارید این لینک را دنبال نمایید

مرکز خريد گالری II Emanuele ViƩorio

مرکز خريد گالری II Emanuele ViƩorio

گالری II Emanuele ViƩorio يکی از تاريخیترين مراکز خريد ايتاليا است که در ميلان واقع شده است. اين مرکز خريد در سال1877 تاسيس شده است و هنوز هم به عنوان يکی از محبوبترين و جذابترين مراکز خريد ايتاليا شناخته میشود. با داشتن فروشگاههايیاز برندهای معتبر ايتاليايی و بينالمللی، اين مرکز خريد ايتاليا به عنوان يکی از مهمترين مقاصد خريد در ميلان شناخته میشود. گالری II Emanuele ViƩorioبه عنوان يکی از مهمترين نمادهای شهر ميلان شناخته میشود و با داشتن فضای باز و طراحی زيبا، به يک
جاذبهی توريستی برای بازديدکنندگان تبديل شده است.

مرکز خريد Gru Le

Gru Le يکی از بزرگترينمراکز خرید ایتالیا است که در شهر تورين واقع شده است. با بيش از 300 فروشگاه و برند بين المللی اين مرکز خريد اياليا به خريداران کمک میکند تا از تنوع محصولات و خدمات متنوعی که در آن ارائه میشود، بهره مند شوند. اين مرکز خريد با داشتن فروشگاههايی متفاوت در زمينه های مختلف از جمله لباس، کفش، آرايشی و بهداشتی و الکترونيکی، يکی ازمقاصد خريد محبوب در تورين است.

مرکز خريد Rinascente La

مرکز خريد Rinascente La

e La يکی از مهمترين مراکز خرید ایتالیا است که در شهر رم واقع شده است.اين مرکز خريد در سال 1917 تاسيس شده است و با داشتن فروشگاههايی از برندهای معتبر ايتال يايی و بينالمللی ، به عنوان يکی از مهمترين مقاصد خريد در رم شناخته میشود.
با طراحی زيبا و فضای باز، Rinascente Laبه يک جاذبهی توريستی برای بازديدکنندگان تبديل شده است. اين مرکز خريد با داشتن فروشگاههايی متفاوت در زمينه ها ی مختلف از جمله لباس، کفش، آرايشی و بهداشتی، يکی از بهترين گزينه ها برای خريد در رم است.

 

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید