بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح اسپانیا کشوری واقع در جنوب غربی اروپا می باشد که به دلایل متعددی مانند معماری گوتیک، تنوع غذایی و خیلی از موارد دیگر شهرت بالایی دارد و این کشور دارای شهرهای زیادی برای زندگی و گرش بوده، به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم که به بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح بپردازیم تا اطلاعات شما کامل و جامع تر گردد.

به طور مثال یکی از بهترین شهرهای اسپانیا، مارابیا می باشد که به دلایل متعددی از قبیل سواحل و معماری زیبا افراد ثروتمند و مشهور را به خود جذب نموده است. نرخ جنایت در این شهر بسیار پایین بوده که آن را به محل مناسب برای خانواده ها و تربیت فرزندان تبدیل نموده است و تعداد زیادی مدرسه بین المللی نیز در این شهر وجود دارد که شرایط را برای افرادی که قصد تحصیل در اسپانیا را دارند، راحت‌تر نموده است.

همچنین سبک زندگی در ماربیا بسیار سالم بوده و شرایط بیمارستان ها مناسب می باشند و خدمات درمانی خوبی را در اختیار افراد قرار می دهند.

تر ارزان اروپا

برای دریافت تور ارزان اروپا میتوانید مقاله تور ارزان اروپا را دنبال بکنید.

شهر ساراگوسا اسپانیا

۱) مادرید

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح مادرید سومین شهر پرجمعیت و از بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح بوده که زمستان های سرد داشته، به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به این سرزمین فصل تابستان خواهد بود. شهر مادرید با داشتن مساحت زیاد و جمعیت بالا تبدیل به یکی از بهترین شهر های توریستی اسپانیا شده است که بعد از لندن و برلین، سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا به شمار می آید.

ادارات مرکزی و اصلی اسپانیا و دفاتر بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا در این شهر قرار دارد. پارک های زیبا و جاذبه های طبیعی این شهر آن را تبدیل به یک مکان شگفت انگیز نموده است که از جمله آثار تاریخی آن می‌توان به موزه اشاره نمود که یکی از شاهکارهای عصر طلایی اسپانیا به شمار می آید.

مادرید به دلیل مرکزیت جغرافیایی و کارکردهای سیاسی و مالی، شهر اصلی از شبه جزیره ایبری محسوب می‌شود، در نتیجه یک شهر بسیار شلوغ بوده که سومین شبکه متروی بزرگ در اروپا را دارد، اما بیشتر محله های آن توانسته اند حال و هوای اصلی خود را حفظ نمایند.

فرهنگ این شهر به عنوان مرکز امپراتوری اروپا تا حد زیادی تحت تاثیر تاریخ سلطنتی قرار دارد. اگرچه امروزه مادرید به اندازه لندن یک شهر پر از معماری می باشد اما سبک زندگی مدرن را دارا می باشد. این شهر دارای تئاتر های زیادی می باشد که نمایش های دیدنی، موزیکال، درام و کمدی را به نمایش می گذارند و شهر میزبان بسیاری از برنامه ها و کنسرت های مهم موسیقی نیز بوده و همچنین می‌توان گروه‌های بزرگ محلی را که در بسیاری از مناطق به صورت زنده اجرا می‌کنند، را به خوبی مشاهده نمایید.

اگر قصد سفر به ترکیه دارید میتوانید مقاله تور ارزان ترکیه را دنبال بکنید.

شهر بارسلونا اسپانیا

۲)بارسلونا

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح بارسلونا به عنوان یکی از بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح می باشد و با توجه به جاذبه ها و خصوصیات منحصر به فرد، یکی از جذاب ترین شهر های اسپانیا برای گردشگران می باشد.

از جاذبه های این شهر می توان به مکان های آرام تابش لذت بخش آفتاب و غذاهای بی‌نظیر اشاره نمود که سفر به بارسلون یکی از به یاد ماندنی ترین سفر ها برای تمام افراد می باشد. این شهر مرکز منطقه مستقل کاتالونیا نیز به شمار می‌آید و با توجه به جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی خود میزبان گردشگران بسیار زیادی بوده و از سوی دیگر باشگاه ورزشی فوتبال این شهر به جذابیت های آن افزوده و علاقمندان را از نقاط مختلف جهان به بارسلونا جذب می نماید.

شهر بارسلونا به عنوان یکی از شهرهای مهم در کشور اسپانیا بوده که سفر به این کشور یک فرصت استثنایی خواهد بود.

شهر بارسلونا دارای آب و هوای مدیترانه ای با زمستان های مرطوب و ملایم می باشد که بهار و پاییز بهترین زمان برای بازدید از این شهر می باشد.

تابستان های بارسلونا گرم و خشک می باشد و زمستان های آن، دارای هوای خشک و سرد بوده و بیشتر اوقات آفتابی می باشد.

برای سفر به استانبول شما میتوانید مقاله تور ارزان استانبول را دنبال بکنید.

شهر سویا اسپانیا

۳) سویا

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح از بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح می توان به سویا اشاره نمود که این منطقه در قسمت تحتانی رودخانه گوادالووینیر در جنوب غربی شبه جزیره ایبری قرار دارد. سویا همزمان با شهر ساحل غربی ایالات متحده سن‌خوزه در مرکز کالیفرنیا بوده که دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد و تابستان های بسیار گرم و خشک و زمستان های معتدل با بارندگی معتدل دارد.

در طول تابستان هوای سویا خشک بوده و زمستان های مرطوبی دارد و متوسط دمای سالانه آن ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد.

سویا پرجمعیت ترین شهر جنوب اسپانیا می باشد و بیشترین تولید ناخالص داخلی را در کشور آندلوس دارد و یک چهارم از کل تولید ناخالص داخلی آن را تشکیل می‌دهد و تمام شهرداری های منطقه شهری به طور مستقیم و یا غیرمستقیم به اقتصاد سویا بستگی دارند.

سویا یک مرکز بزرگ توریستی در اسپانیا می باشد که این شهر از نظر فصلی سطح پایینی دارد، بنابراین در تمام طول سال گردشگر در این شهر وجود دارد و نقاط دیدنی آن عبارتند از موزه ها ،پارک‌ها، باغ ها و کلیسا.

اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم مقاله تور لحظه آخری آنتالیا را دنبال بکنید.

شهر زاراگوزا اسپانیا

۴) زاراگوزا

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح زاراگوزا یکی از شهر های معروف اسپانیا می باشد که بسیار گرم و جذاب بوده و از نظر موقعیت مکانی این شهر در بین شهرهای بارسلونا، مادرید، والنسیا ، بیلبائو و تولوز قرار دارد. شهر زاراگوزا پنجمین شهر بزرگ اسپانیا می باشد که حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت در آن ساکن می باشند و از نظر اقتصادی نیز چهارمین شهر مهم و بزرگ اسپانیا تلقی می شود.

آب و هوای این شهر مدیترانه‌ای و معتدل می‌باشد و زمستان های بسیار سرد و تابستان های بسیار گرمی دارد. متوسط بارندگی در سال در این شهر ۳۱۸ میلیمتر بوده و گاهی این شهر در تابستان دچار خشکسالی نیز خواهد شد.

در فصل زمستان درجه هوا پایین آمده و معمولاً حدود ۳۰ تا منفی ۴ درجه سانتیگراد می رسد و در سال تنها شاید یکبار بارندگی برف داشته باشد و این بارندگی‌ها هم اغلب در ۲۰ روز آخر ماه نوامبر و معمولا با رسیدن دما به زیر صفر اتفاق خواهد افتاد.

بهترین زمان برای سفر به زاراگوزا در طول فصل تابستان و بین ماه‌های آوریل تا اواسط ژوئن می باشد.

اخذ ویزای شینگن

اگر قصد دریافت ویزای شینگن را دارید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن را دنبال بکنید.

شهر والنسیا اسپانیا

۵) والنسیا

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح والنسیا سومین شهر ساحلی و از بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح می باشد و به دلیل نزدیکی به دریای مدیترانه و شبه جزیره ایبری، آب و هوای مدیترانه ای داشته و این شهر زیبا با داشتن جاذبه های طبیعی مانند باغ وحش، باغ توریا، آکواریوم، ساحل پلایا دل سالر و آثار تاریخی مشهور تبدیل به بهترین جای اسپانیا شده است.

این شهر در کنار رودخانه توریا در ساحل شرقی شبه جزیره ایبری و بخش غربی دریای مدیترانه و در مقابل خلیج والنسیا بنا شده است که در شرق اسپانیا جای دارد. ترکیب ساختمان های قدیمی و جدید، قلعه های قرون وسطایی ،برج هایی با معماری مدرنیسمی، مراکز خرید بزرگ با مغازه های زیبا و سرگرمی ها از مناطق تفریحی دیگر در والنسیا می باشند و اگر دوست دارید که سفر عالی و کم هزینه را داشته باشید، شهر توریستی والنسیا بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

این شهر از نظر آثار تاریخی قدمت بالایی دارد که از جمله این آثار میتوان به کلیسای جامع اسپانیا، برج های سرانو اشاره نمود که همه اینها جزو میراث فرهنگی یونسکو می باشند.

نکته جالب در مورد شهر والنسیا این بوده که این شهر مانند سایر شهرهای اسپانیا تورهای پیاده‌روی برگزار می‌کند و این تورها کاملا رایگان می باشند و اگر شما جزو آن دسته از افرادی می باشید که به پیاده روی و آشنایی با تاریخچه شهر ها علاقمند هستید، استفاده از این تورها انتخاب خوبی خواهد بود.

وقتی شما به این شهر سفر می کنید به شما توصیه می نماییم که از پول نقد استفاده کنید و تنها آن را با خود حمل کنید و چنانچه دارای اشیای گران قیمت می باشید، آن را در گاوصندوق هتل به امانت بگذارید. وقتی شما به والنسیا سفر می‌کنید بهتر است یک کتاب که جملات ضروری در آن استفاده شده اند را تهیه کنید، زیرا در اسپانیا تعداد کمی از مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

شهر مالاگا اسپانیا

۶) مالاگا

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح سواحل مشهور مالاگا همانند کوستا دلسول مکان مناسبی برای استراحت و رفع خستگی در کنار ساحل و آب است. همچنین اگر عاشق شهرهای پر توریست و شلوغ می باشید، سویل بهترین مکان برای شما خواهد بود، با این حال بیشتر مسافرانی که به این ناحیه از اسپانیا سفر می‌کنند، به طور ناخودآگاه به سمت مالاگای اسپانیا می روند.

مالاگا دارای جاذبه های تاریخی، قلعه ها و خرابه های باستانی می باشد و علاوه بر آن کافه های متعددی دارد که برای رفع خستگی بسیار مناسب می باشند، در نتیجه بهتر است برای استفاده نمودن از کافه های مالاگا خود را به پشت بام هاستل آلکا زابا پریمیوم برسانید که در نزدیکی جاذبه ها و خرابه های مالاگا وجود دارد و در بالای آن کافه های بی نظیر می باشد و شما می توانید از بالا نمای بی نظیری از شهر را تماشا نمایید و همزمان با آن در زیر سایه بان های آن سفارش غذا دهید.

از دیگر کافه ها و رستوران هایی که بر روی پشت بام های هتل های معروف مالاگا اسپانیا وجود دارند، می توان به پشت بام هتل ای سی مالاگا پالاسیو اشاره نمود. رستوران های متعددی نیز در مالاگا وجود دارند که یکی از معروف‌ترین آنها، مرکادو مرسد بوده و این رستوران دقیقا در میدان مرکد واقع شده و تبدیل به مکانی ایده آل برای تمام ذائقه ها شده است.

در این رستوران شما می توانید انواع غذاها را همانند انواع گوشت های گریل شده و استیکی تا بشقاب های پر از پنیر و غذاهای گیاهی را سفارش دهید و تمام بشقاب های غذا در این رستوران بسیار خوش سلیقه تزیین می شوند.

شهر ساراگوسا اسپانیا

۷) ساراگوسا

بهترین شهر های اسپانیا برای تفریح اسپانیا دارای شهر های مختلفی می باشد که یکی از بهترین شهر های اسپانیا، شهر توریستی ساراگوسا بوده که در بخش شمال شرقی قرار دارد .ساراگوسا یکی از شهرهای مدیترانه ای در اسپانیا بوده که در ناحیه آراگون قرار گرفته است.

با وجود اینکه این شهر مانند شهرهای دیگر اسپانیا بزرگ نمی باشد، اما همین کوچکی و خلوتی آن را تبدیل به یکی از پربازدیدترین شهرهای اسپانیا نموده است.

شهر ساراگوسا ویژگی های منحصر به فرد و جاذبه های ناشناخته متعددی برای گردشگران خارجی و مخصوصاً ایرانی ها دارد که به نوبه خود بسیار جذاب و شگفت انگیز می باشند. ساراگوسا یکی از قطب های گردشگری اسپانیا می باشد و بسیاری از گردشگران به دلایل مختلفی به این شهر آمده و از تمام مکان های آن دیدن می‌کنند.

این شهر دو کلیسای جامع دارد. بنای معروف و مشهور تاریخی کلیسای نو ئسترا دل پیلار که در ابتدای باسیلیکا بوده است، در کنار رودخانه جلوه ای بی نظیر و دیدنی دارد و همچنین برج های این کلیسا به سبک موریش بوده و زیبایی آن را چندین برابر نموده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed