ویزا مولتی کانادا

  1. خانه
  2. ویزا
  3. ویزا مولتی کانادا
null

ویزا مولتی کانادا

ویزا مولتی کانادا: یکی از انواع ویزاهایی می باشد که افرادی که قصد سفر و یا مهاجرت به کشور کانادا را دارند باید این ویزا را تهیه کرده و با توجه به مدت اعتبار ویزای خود آن را برای مهاجرت به کشور کانادا استفاده نمایند. افرادی که قصد تهیه این ویزا را دارند باید در مراحل مختلفی مبلغی را پرداخت کنند تا ویزا به صورت قانونی صادر شود و بتوانند از این ویزا استفاده کامل را ببرند.

null

مدارک ویزا مولتی کانادا

افرادی که قصد گرفتن ویزا مولتی کانادا را دارند باید مدارک خاصی را به مسئولان مربوطه تحویل دهند تا آنها بتوانند در مدت زمان خاصی این ویزا را برای این افراد آماده کرده و تحویل دهند که در این قسمت می خواهیم به بررسی و شرح مدارک مورد نیاز برای صادر کردن ویزای مولتی کانادا بپردازیم تا افرادی که قصد گرفتن این ویزا را دارند بتوانند به راحتی با در دست داشتن مدارک معتبر این ویزا را تهیه کرده و از آن استفاده نمایند که مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد:

۱_اولین و مهم ترین مدارکی که برای تهیه ویزای مولتی مورد نیاز است، شناسنامه ی افراد متقاضی می باشد. شناسنامه نشان دهنده هویت فرد می باشد و حتماً باید افرادی که قصد گرفتن ویزا را دارند با در دست داشتن اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات شناسنامه و همچنین با در دست داشتن کارت ملی هوشمند و کپی پشت و روی کارت ملی به مراکز معتبر مراجعه نمایند.

۲_مدرک معتبر دیگری که برای گرفتن ویزای مولتی کانادا مورد نیاز می باشد، مدرک دانشگاهی است که باید حتماً  هیات علمی دانشگاه امضا کرده باشند تا مورد تایید مراکز اخذ ویزا قرار بگیرد و همچنین این افراد باید از مدارک معتبر دانشگاهی خود یک نسخه کپی نیز تهیه نمایند.

۳_یکی از مهم‌ترین مدارک معتبری که برای اخذ این ویزا مورد نیاز می باشد، پاسپورت است. پاسپورت باید حداقل دارای شش ماه اعتبار باشد تا افراد بتوانند برای گرفتن ویزا اقدام نمایند.

۴_از مدارک مهم دیگر عکس 3*4 می باشد که این عکس باید جدید بوده و برای کشورهایی که حجاب در آنها الزامی می‌باشد مانند کشور ایران زنان باید با مقنعه و حجاب اسلامی عکس بگیرند و مردان نیز باید از پوشیدن پیراهن های آستین کوتاه تا حدودی خودداری نمایند.

۵_در صورتی که افراد برای گرفتن این ویزا می خواهند با همسر خود به این کشور سفر کنند باید اصل سند ازدواج خود را به این مراکز تحویل دهند و از تمام صفحات موجود در آن کپی بگیرند و همچنین اگر دارای فرزند می باشند باید گواهی اشتغال فرزندان را نیز به این مراکز مربوطه ارائه دهند.

۶_از مدارک دیگری که می توانیم بگوییم یکی از مهم ترین مدارک برای اخذ ویزای مولتی کانادا می باشد، مدارک مربوط به تمکن مالی افراد می باشد و همچنین کارمندان باید گواهی اشتغال خود را به همراه برگه مربوط به پایه حقوق خود به این مراکز تحویل دهند

دلایل ریجکت شدن ویزا کانادا

شایع‌ترین دلایل ریجکت ویزا مولتی کانادا

یکی از مهم ترین دلایل ریجکت ویزا مولتی کانادا مربوط به ناقص بودن مدارک می باشد. اگر شما هر کدام از مدارک مهمی را که در قسمت بالا ذکر شد به صورت ناقص به مراکز مربوطه ارائه دهید باعث می‌شود که ویزای شما ریجکت یا برگشت بخورد و شما نتوانید در زمان مقرر و تعیین شده این ویزا را تهیه کرده و در نتیجه نمی توانید به این کشور سفر کنید.

یکی دیگر از مهم ترین عواملی که ممکن است ویزای شما ریجکت شود، مربوط به مدت زمان درخواست شده برای اخذ ویزای کانادا می باشد که ممکن است با هدف مورد نظر شما متناسب نباشد و افرادی که به بررسی این زمان می پردازند ممکن است که ویزای شما را رد کنند که امروزه شایع‌ترین عامل همین می باشد و می توانیم بگوییم کابوس بسیاری از افراد متقاضی می باشد.

از عوامل مهم دیگری که می‌توانیم در این قسمت به بررسی آن بپردازیم این است که ممکن است شما مانده حساب و گردش مالی در سطح مهاجرت به این کشور را نداشته باشید و یا شغل مناسبی در کشور مقصد نداشته باشید و همین عامل سبب شود که افرادی که ویزای شما را بررسی می کنند بتوانند به راحتی ویزای شما را رد کنند که این عامل می‌تواند برای متقاضیان بسیار ناراحت‌کننده باشد.

هنگامی که قصد گرفتن ویزای مولتی کانادا را داشتید می توانید با مراجعه به سایت ها و شبکه های مجازی معتبر شرایط اخذ ویزا را مطالعه کرده و سپس اقدام به گرفتن این ویزا نمایید.

قصد سفر به اروپا را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله تور آلمان را دنبال نمایید

 

شرایط اخذ ویزا کانادا

شرایط سفر به کانادا با ویزا مولتی کانادا

در این قسمت می خواهیم شرایط سفر به کانادا با ویزا مولتی کانادا را برای شما خوانندگان عزیز توضیح دهیم تا زمانی که قصد سفر و مهاجرت به این کشور را داشتید بتوانید این ویزا را از راه قانونی تهیه کرده و با در دست داشتن این ویزای معتبر در مدت زمان تعیین شده به این کشور مهاجرت کرده و یا می توانید برای گردش و مسافرت به این کشور رفته و از جاذبه های دیدنی بسیار زیاد این کشور لذت کافی را ببرید که این شرایط به شرح زیر می‌باشد:

۱_اولین و مهم ترین شرایط برای گرفتن ویزای مولتی کانادا، شرایط سنی افراد می باشد که باید حداقل به سن مجاز برای گرفتن ویزا رسیده باشند تا بتوانند به راحتی این نوع از ویزا را دریافت نمایند.

۲_از دیگر شرایط برای سفر به کانادا با ویزای مولتی کانادا شرایط تحصیلی و دانشجویی مهاجران و مسافران عزیز می باشد که به کسانی تعلق می گیرد که حتماً از تحصیلات دانشگاهی ویژه برخوردار باشند و یا برای تحصیل و مهاجرت بخواهند به این کشور بروند.

وقت ‌سفارت و انگشت‌نگاری ویزا مولتی کانادا

وقت ‌سفارت و انگشت‌نگاری ویزا مولتی کانادا

یکی از مراحل مهم گرفتن ویزای کانادا، انگشت نگاری می باشد که امروزه توسط دستگاه های هوشمندی که در سفارتخانه ها موجود می باشد انگشت‌نگاری را از تمام انگشت ها انجام می دهند تا احراز هویت افراد برای کارکنان سفارت خانه کاملاً روشن و واضح شود و این یکی از مهم ترین مراحل است که افراد حتماً باید به صورت حضوری به سفارتخانه مراجعه کرده و این مرحله را در سفارتخانه ها انجام دهند.

وقت ‌سفارت و انگشت‌نگاری ویزا مولتی کانادادر کشور های مختلف براساس قانون تعیین شده در آن کشور می باشد که متفاوت است.

پیشنهاد می کنیم مقاله ویزا فوری سوئد را نیز دنبال نمایید

 

انواع-ویزای-کانادا

انواع ویزای کانادا

اولین ویزایی که می‌خواهیم در این قسمت به آن اشاره مستقیمی داشته باشیم، ویزای توریستی کانادا می باشد. همانطور که از نام این ویزا مشخص است افرادی که هدف گردشگری و توریستی دارند می توانند این نوع از ویزا را تهیه کرده و از آن استفاده نمایند که این ویزا امروزه به شکل ویزای مولتی کانادا برای افراد در کشور ما قابل دسترس می باشد و امروزه ویزای توریستی کانادا مدت

اعتبار ۵ ساله دارد و افرادی که این ویزا را تهیه کرده اند می‌توانند هر بار که وارد کشور کانادا شدند شش ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

ویزای دیگر مربوط به ویزای نرمال کانادا می باشد. افرادی که متقاضی برای گرفتن ویزا مولتی کانادا هستند باید دارای دعوت‌نامه باشند. همان‌طور که از نام این ویزا مشخص است باید به صورت نرمال مراحل قانونی طی شده را بگذرانند و پس از اینکه مدارک خود را به سفارت‌خانه تحویل دادند می‌توانند پس از گذشت زمان تعیین شده ویزا را تحویل بگیرند و برای مهاجرت از آن استفاده نمایند.

نوعی دیگر از ویزای کانادا مربوط به سوپر ویزای کانادا می باشد. این ویزا متعلق به کسانی است که یکی از افراد نزدیک آنها در کانادا اقامت دائم داشته باشد به عنوان مثال فردی که در کانادا اقامت دائم داشته باشد می‌تواند برای والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود این ویزا را تهیه کرده و آنها نیز برای مهاجرت می توانند از این ویزا استفاده کنند.

از مهم ترین ویزاهایی که مربوط به کشور کانادا می باشد و امروزه بیشتر افراد سعی می‌کنند که این ویزا را تهیه کنند، مربوط به ویزای دانشجویی کانادا می باشد. به دلیل اینکه کانادا دارای نظام آموزشی پیشرفته و به روز می باشد و همچنین دارای رشته های تحصیلی بسیار زیادی است، دانشجویان بسیار زیادی برای رفتن به این کشور و تحصیل در بهترین دانشگاه های آن اقدام می نمایند که یکی از مهم ترین شرایط برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا داشتن مدرک تحصیلی معتبر و قبولی در بهترین دانشگاه های کانادا است که سالانه آزمون‌های بسیار زیادی برای مهاجران عزیز برگزار می‌کند و افرادی که در این آزمون ها بتوانند موفق عمل کنند می‌توانند برای کسب این ویزا اقدام نمایند.

null

آیا همه می‌توانند ویزای مولتی کانادا بگیرند؟

اولین شرایط، مربوط به شرایط سنی است، همچنین اگر شرایط سنی شما برای گرفتن ویزا مولتی کانادا مناسب نباشد باید تحت تکلف همسر و یا پدر و مادر خود باشید و اقدام به گرفتن این ویزای با ارزش کنید و در این زمان است که به راحتی شما می توانید آن را تهیه کرده و از آن استفاده کنید.

از شرایط مهم دیگری که می‌توانیم به آن اشاره مستقیمی داشته باشیم مربوط به جنسیت افراد می باشد که مردان زمانی که به سن ۱۸ سال رسیدند می‌توانند این ویزا را تهیه کرده و از آن استفاده نمایند و زنان از سن ۱۸ سال به بعد باید با اجازه همسر خود و با داشتن سند ازدواج برای گرفتن این ویزا اقدام ‌نمایند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed