تور اسپانیا۱۴۰۲

تور اسپانیا 1402: شما با خرید این تور بینظیر شاهد ارائه یک سری خدمات می باشد که از جمله آنها اخذ ویزای شینگن اسپانیا و رزرو هتل با توجه به مدت زمان اقامت شما خواهد بود و همچنین تورها رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما را برای شما انجام می دهند در نتیجه کار را برای شما بسیار آسان تر خواهند نمود.

 با توجه به اینکه تور اسپانیا ۱۴۰۲ دارای قیمت مناسبی باشد در نتیجه بیشتر افراد با توان مالی مختلف می‌تواند این تو را برای سفر خود انتخاب نمایند.

 کشور اسپانیا به دلیل داشتن زیبایی های خاص و منحصر به فرد باعث شده است که افراد زیادی امروزه از طریق طول به این کشور سفر کنند و از نزدیک شاهد تمام زیبایی های آن باشند.

اخذ ویزای شینگن

اگر قصد دریافت ویزای شینگن را دارید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن را دنبال بکنید.

بهترین زمان برای تور اسپانیا

تور اسپانیا 1402 اگر شما قصد سفر به اسپانیا را دارید و می خواهید از سفرتان بیشترین لذت را ببرید حتما اطلاعاتی را در مورد شرایط آب و هوا و تعطیلات کشور را قبل از سفر خود را مورد مطالعه قرار دهید. بهترین زمان سفر به اسپانیا بهار و پاییز می باشد که تقریباً تمام مناطق اسپانیا دارای آب و هوای مناسب بوده و البته ممکن است در ماه‌های اکتبر و نوامبر در سواحل اقیانوس اطلس باران های جدیدی را شما مشاهده نمایید.

 در ماه‌های می و اکتبر از لحاظ آب و هوا و همینطور جمعیت بهترین ماه ها برای سفر به اسپانیا خواهند بود. در تابستان هوا گرم می باشد و شهرهای منطقه کاستیل مانند مادرید و اندلس که در جنوب اسپانیا قرار دارند بیشترین دما را دارند در نتیجه آب و هوای مادرید گرم و خشک می باشد.

 به افرادی که به گرما حساس است و طاقت آن را ندارند توصیه می‌کنیم که این فصل را برای سفر خود انتخاب نکنند.

بارسلون که آب و هوای خنکی دارد اغلب شرجی و مرطوب بوده و در اواسط تابستان دمای ۳۳ درجه می رسد که بسیار گرم می باشد در نتیجه بهترین زمان برای سفر تور اسپانیا 1402 با توجه به ذائقه افراد متفاوت بوده به گونه‌ای که برخی از افراد فصل سرد را برای سفر خود انتخاب می‌کنند و برخی از افراد بالعکس ترجیح می دهند که فصل گرما به این کشور سفر کنند.

تر ارزان اروپا

برای دریافت تور ارزان اروپا میتوانید مقاله تور ارزان اروپا را دنبال بکنید.

روش اخذ ویزا گردشگری اسپانیا

روش اخذ ویزا گردشگری اسپانیا

تور اسپانیا 1402 کسانی که قصد رفتن به کشور اسپانیا را دارم و می خواهند در مدت زمان معین از جاذبه ها و خیلی از مکانهای دیگر آن دیدن قطعاً اخذ ویزا توریستی اسپانیا برای آنها در اولویت قرار دارد و همین منظور از قبل از سفر حتماً باید اقدامات لازم را برای گرفتن ویزا انجام دهند.

برای گرفتن ویزای گردشگری اسپانیا ابتدا افراد باید مدارک خاصی را تهیه نمایند که از جمله آنها تهیه فرم مورد نظر از طریق سایت و یا به صورت حضوری و مراجعه به استفاده از خانه مورد نظر بوده و بعد از آن تمام اطلاعات شخصی خود را باید به صورت کامل و درست وارد نمایند که توجه به این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود زیرا در صورت مغایرت داشتن با اطلاعات شخصی ویزای شما ریجکت خواهد شد.

قدم بعدی ارائه پاسپورت همراه با عکس خود تا می باشد که این عکس باید با چهره جدید شما مطابقت داشته باشد در نتیجه از ارایه عکس های قدیمی خودداری نمایید.

ارائه ویزا و پاسپورت قدیمی نیز از دیگر مدارک مورد نظر برای تهیه ویزا می باشد که این پاسپورت باید حداقل دارای شش ماه اعتبار باشد.

در نتیجه اگر تمام مدارک ارائه شده شما کاملا درست باشد شما بدون هیچ مشکلی می توانید ویزای توریستی خود را دریافت نمایید.

اگر قصد سفر به ترکیه دارید میتوانید مقاله تور ارزان ترکیه را دنبال بکنید.

روش اخذ ویزا گردشگری اسپانیا

بهترین شهر های اسپانیا برای سفر

تور اسپانیا 1402 اسپانیایی کشور می باشد که در جنوب غربی اروپا قرار دارد و به دلایل متعددی مانند معماری های گوتیک، تنوع غذایی، موزیک و رقص فلامینگو و همچنین سواحل زیبا و خیلی از موارد دیگر شهرت جهانی دارد.

این کشور دارای شهرهای زیادی برای زندگی بوده و انتخاب بهترین شهر های اسپانیا برای زندگی و تحصیل در اسپانیا بر اساس روحیات ،سبک زندگی و نیاز افراد متفاوت می باشد.

از جمله بهترین شهرهای اسپانیا می‌توان به مادرید اشاره نمود که پایتخت کشور اسپانیا و سومین شهر آفتابی اروپا به شمار می‌آید و این شهر همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته که جمعیت افراد خارجی در مورد بسیار زیاد و رو به رشد بوده و فرهنگ قدیم، زندگی شبانه هیجان انگیز و غذاهای فوق‌العاده این شهر را به یکی از بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی تبدیل نموده است.

 یکی از نقاط بسیار جالب در مورد مادرید این بوده که سه موزه هنری مشهور اسپانیا در این شهر قرار دارد که هر شب به صورت رایگان پذیرایی مردم هستند و همچنین کیفیت سیستم های حمل و نقل وجود تعداد زیادی مدارس بین المللی از جمله مزایای دیگر این شهر میباشد.

 بارسلونا یکی دیگر از بهترین شهرهای اسپانیا بوده که از جهات مختلف به عنوان رقیب شهر مادرید شناخته شده می باشد و افرادی که بین انتخاب بارسلونا و مادرید شک دارند بهتر است زمانی را برای زندگی و گردش در هر دو شهر اختصاص دهند و با توجه به سبک زندگی خود شهر مناسب را انتخاب نمایند.

والنسیا که از دیگر شهرهای اسپانیا می باشد از نظر بسیاری از افراد بهترین شهر بوده و این شهر بسیار دینامیک و پر انرژی می باشد و دارای جمعیتی رو به رشد بوده و همچنین برای افرادی که گذراندن وقت در سواحل را دوست دارند بهترین گزینه خواهد بود.

اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم مقاله تور لحظه آخری آنتالیا را دنبال بکنید.

بهترین شهر های اسپانیا برای سفر

جاذبه های گردشگری اسپانیا

تور اسپانیا 1402 جاذبه های گردشگری و دیدنی های اسپانیا بسیار زیاد می باشد که همین امر باعث شده است که سالانه چندین هزار افراد به این کشور سفر کنند و از تمام مکان های زیبای آن دیدن نمایند.

دیدنی های اسپانیا کم نمی باشد به همه منظور ما در اینجا سعی می کنیم معروف ترین جاذبه های گردشگری آن را معرفی نماییم تا شما بتوانید ۱۰ خوبی را داشته باشید.

 موزه گوگنهایم که در خیابان زنده لارامبا در میدان پلازا می قرار دارد یکی از جاذبه های گردشگری اسپانیا بوده که دارای ستون های زیبا و طاق های آفریقایی و همچنین مسجد بزرگ شهر بوده که تنها بخش کمی از دیدنی های اسپانیا را به خود اختصاص داده است.

قصر های الحمرا با ساختار های آفریقایی که بسیار شگفت انگیز می باشند از جاذبه های دیگر اسپانیا بوده که یکی از شاهکارهای معماری اسلامی در این کشور به شمار می آید که از نظر فرهنگ و تمدن در قرون وسطی نسبت به دیگر مناطق اروپا ساخته شده است.

این مکان دارای چند ساختمان ،برج ،باغ و مسجد بوده که دارای حکاکی های سنگی نقاشی های طلایی و نقره ای و همچنین سقف های آجری و طاق های زیبا می باشند که توجه هر گردشگری را به خود جلب خواهد نمود.

کلیسای ساگرادا فامیلیا که در شهر کاتالان قرار دارد یکی از شاهکارهای اسپانیا می باشد که ساختمان های عجیب و زیبای آن امروز به عنوان جاذبه های گردشگری اسپانیا تبدیل شده اند درنتیجهاین کلیسا جزو یکی از کلیساهای عجیب اسپانیا به شمار می‌آید که هنوز به طور کامل ساخته نشده است و گردشگران می توانند از داخل برج های آن قسمت های ناتمام آن را مشاهده نمایند.

برای سفر به استانبول شما میتوانید مقاله تور ارزان استانبول را دنبال بکنید.

معرفی هتل های اسپانیا

تور اسپانیا 1402 اسپانیا یک سرزمین بسیار زیبا و پر از تنوع میباشد که فرهنگ های متفاوت و همچنین قسمت بالایی دارد و گزینه های زیادی برای گذراندن و اوقات فراغت و تعطیلات در اسپانیا وجود دارد که همین امر باعث شده از گردشگران زیادی را به خود جذب نماید.

از بهترین و جذاب ترین هتل های معروف اسپانیا می توان به آیر هتل روسلون اشاره نمود که در فاصله چند قدمی از کلیسای ساگرادا فامیلیا قرار دارد و گردشگران از تراس هتل و حتی از اتاق‌های آن می‌تواند منظره این کلیسا را که دارای معماری های خارق العاده و بی نظیر می باشد را تماشا نمایند.

با وجودی که این هتل در شهر باستانی اسپانیا قرار دارد دارای مبلمان و امکانات فوق مدرن و همچنین طراحی چشم گیری می باشد و علاوه بر آن هتل دارای یک کافه و رستوران با محیط آرام می باشد که مهمان ها می توانند از غذاهای سنتی آن لذت ببرند و یا در کافه های روباز استراحت کنند و یک نوشیدنی در حالی که شاهکار هنرمند بزرگ گودی را تماشا می کنند.

 پارادور هوستال دریس کاتولیکوس یک هتل قدیمی می باشد این هتل بیش از ۵۰۰ سال قدمت داشته و امکانات مدرن و لوکس به طرز جالبی طراحی شده اند و همه این موارد در کنار هم باعث شدن که اقامت در این هتل فرصتی جذاب و شگفت انگیز را برای گردشگران فراهم نماید و علاوه بر آن غذاهای محلی گالیسی طعم و مزه خواص بی نظیری دارد و مهمتر از آن این بوده که این خاطر به داشتن صبحانه های لذیذ در سراسر شهر مشهور می باشد.

هتل معروف دیگراسپانیا می مادرید رینا ویکتوریا بوده که در میدان پلازا قرار دارد و در کنار آن تئاتر ها، کافه ها و رستوران های زیادی وجود دارند علاوه بر آن مسافران می توانند در کافه اختصاصی ترکیبات خاص خود را برای زیبایی پوست و غیره بسازن که به نوبه خود بسیار جالب میباشد.

هتل ویورا بیلابوئنا د آلابا در یک روستای سنتی پایتخت شراب اسپانیایی در ناحیه ریوخا الاوسا قرار دارد که یکی از جاذبه های دیدنی آن کلیسای باستانی متعلق به قرن ۱۸ میلادی بوده که در کنار این خطر قرار دارد و همچنین هتل سی و سه اتاق دارد که چشم اندازه وسیع از محیط روستا و کوهستان را در بر میگیرد.

تور اسپانیا + فرانسه نوروز 1402

اگر قصد سفر دارید حتما سری به تور اروپا آژانس روشتی گشت زده و با تخفیفات بینطیر آن بیشتر آشنا شوید

معرفی هتل های اسپانیا

غذاهای معروف اسپانیا

تور اسپانیا 1402 کشور اسپانیا از نظر تنوع غذایی و همچنین شیوه و سبک غذا در صدر تمام کشور ها قرار داردبه گونه ای که در سال‌های اخیر آشپزی اسپانیا نظر بیشتر گردشگران را به خود جلب نموده است. یکی از بهترین غذای اسپانیایی پئیا والنسیا می باشد که از مشهورترین غذای اسپانیایی بوده و اصالتاً از نواحی اطراف والنسیا دو شکل طبخ می شود که یک نوع آن با استفاده از خرگوش و مرغ و نوع دیگر با استفاده از غذاهای دریایی بوده که هرکدام تنهایی بی نظیری دارند.

 از دیگر غذاها می توان به پاتاتاس براواس اشاره نمود که این غذا یکی از ارکان اصلی بشقاب های کوچک می باشد که یک منوی کلاسیک تا پاس را تشکیل می‌دهند در این غذا سیب زمینی ها به شکل مکعب خورد شده و کمی سرخ می شوند و روش سرو نمودن آن در همه جا به صورت یکسان بوده و همچنین سس روی سیب زمینی ها می تواند در انواع متفاوتی از سس گوجه تند تا مایونز و دیگر سس ها باشد.

گازپاچو از دیگر غذاهای معروف اسپانیا می باشد که این سوپ با پایه گوجه فرنگی بوده و بیشتر از همه به خاطر این که سرد سرو میشود بسیار معروف بوده در نتیجه همین موضوع برای بسیاری از افراد جای تعجب دارد اما لذت خوردن یک چوب خنک در گرمای سوزان تابستان بسیار دلنشین خواهد بود.

مواد اصلی این سوپ به غیر از گوجه فرنگی؛ فلفل ،سیر، نان و مقدار کمی روغن زیتون می باشد. از دیگر بهترین غذاهای اسپانیا فیده ئوآ بوده که این غذا غذایی ناشناخته در میان گردشگران می باشد که به صورت پاستای اسپانیایی و شبیه به ورمیشل بوده و این غذا در میان غذاهای دریایی بسیار محبوب می باشد و به خاطر طعم و مزه خوب رقیب پئیا محسوب می شود.

تور اسپانیا + فرانسه نوروز 1402

اگر قصد سفر نوروزی دارید حتما سری به تورترکیه نوروز1402 بزنید

غذاهای معروف اسپانیا

هزینه کامل تور اسپانیا ۱۴۰۲

هزینه تور اسپانیا 1402 به عوامل مختلفی بستگی دارد که خود فرد نیز در تعیین هزینه ها نقش اساسی و مهمی را داشته در نتیجه نمی توان هزینه ها را به صورت مشخص شدن بیان نمود و با توجه به تورم های موجود در بازار که هر روز شاهد افزایش و کاهش قیمت در این زمینه می باشیم و قطعاً هزینه‌ها نیز روز به روز تغییر خواهد نمود به همین منظور شما برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مراکزی که به صورت اختصاصی در این زمینه فعالیت دارد مراجعه نمایید قطعا راهنمایی های کامل را به شما ارائه خواهند داد.

 از جمله مواردی که در تعیین هزینه ها نقش مهمی دارند انتخاب نوع هتل مورد نظر برای اقامت بوده که هرچقدر این هتل مجهزتر و پیشرفته تر باشد هزینه بالاتری را در بر خواهد داشت در نتیجه هر فرد می‌تواند با توجه به نوع شرایط مالی خود هتل ها را انتخاب نماید و همچنین مدت زمان ماندن در این سفر نیز از جمله موارد تعیین کننده در قیمت می باشد که هر چقدر شما روزهای بیشتری را در این کشور سپری کنید هزینه های بالاتری را پرداخت خواهید نمود.

شما برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها میتوانید به سایت ما مراجعه کنید که تمام به صورت دقیق و همچنین قیمت ها به صورت به روز در این سایت بیان شده اند در نتیجه شما با انتخاب آگاهانه می توانید یک سفر به یاد ماندنی و جذابی را برای خود به وجود آورید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه. Leave new

 • سلام قیمت وزمان تور اسپانیا رو میخواستم جهت ایام نوروز

  پاسخ
  • سیمری زاده وفا
   دسامبر 28, 2022 5:13 ق.ظ

   سلامبزرگوارقیمت تور اسپانیا درج شده در سایت ولیکن اگر باز نیاز به راهنماییداشتین با کارشناسان ما تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed