تور اروپا تابستان 1402

  1. خانه
  2. اروپا
  3. تور اروپا تابستان 1402

تور اروپا تابستان 1402: قاره ی اروپا در نیم کره ی شمالی زمین واقع شده است و دومین قاره کوچک جهان است که ۷۳۰میلیون نفر جمعیت دارد. این قاره ی کوچک آب و هوای بسیار خوبی دارد اما علاوه بر آب و هوا، مکان های دیدنی و زیبای بسیاری هم دارد که مسافرهای زیادی را به خود جذب می کند. آنقدر این قاره ی زیبا طرفدار دارد که تور اروپا تابستان ۱۴۰۲ در حال پر شدن می باشد ، پس اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می خواهید به این قاره ی زیبا سفر کنید، این مقاله را از دست ندهید.

افراد برای سفر به این قاره احتیاج به ویزای شینگن دارند. اگر شما ویزای شینگن داشته باشید به راحتی می توانید به تمام کشور های اروپا سفر کنید. فرانسه، ایتالیا، سوئد و سوئیس کشور هایی هستند که ایرانیان برای سفر به آن ها احتیاج به ویزای شینگن دارند و ایرانیان هم اغلب به این چهار کشور سفر می کنند.

صربستان ، اوکراین ، انگلیس ، کرواسی ، مونتگرو ، بلاروس و… هم جزو کشور هایی هستند که ویزای شینگن احتیاج ندارند، اما ایرانی ها بیشتر به صربستان، اکراین و گرجستان سفر می کنند، زیرا هزینه ی سفر به این سه کشور کمتر از کشور های دیگر است.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهد به جایی سفر کنید همیشه سعی کنید تا زبان محلی شهر مقصد را کمی یاد بگیرید، اگر حتی شما با تور هم به اروپا سفر می کنید و لیدر دارید بهتر است که در حد سلام و احوال پرسی و تشکر را یاد بگیرید، زیرا اروپایی ها خیلی این را تحسین می کنند و خوششان می آید.

بهترین مقاثد اروپا در تور اروپا تابستان 1402

بهترین مقاصد اروپا در تابستان

براگا پرتغال یکی از بهترین مقاصد در تور اروپا تابستان 1402 است که این شهر مکان های بسیار زیادی دارد. این شهر یکی از شاد ترین شهر های اروپا است که می توانید به آن سفر کنید. جالب است بدانید که این شهر به شهر شکموها معروف است و اگر جزو آن دسته افرادی هستد که دوست دارید غذاهای کشورهای مختلف را تست کنید، این شهر را به شما پیشنهاد می کنیم. این شهر زیبا کلیسا ها و صومعه سرا های زیادی دارد که بسیار دیدنی هستند.

رم ایتالیا پایتخت جهان است، زیرا این شهر بسیار زیبا است و فرهنگ غنی دارد که قدمت آن به هزاران سال پیش می رسد. رم تنها کشوری است که موزه و بناهای تاریخی بسیار زیادی در فضای باز دارد.

پاریس فرانسه شهر قشنگی ها است و جالب است بدانید که به این شهر زیبا، عروس شهر های دنیا می گویند. این شهر زیبایی های بسیار زیادی دارد که هر چه درباره آن بگوییم باز هم کم گفته ایم و کمتر کسی در این کره ی خاکی وجود دارد که با شنیدن نام پاریس به یاد برج ایفل نیفتد.

فلورانس ایتالیا یکی دیگر از بهترین مقاصد اروپا در تابستان است که حتی کوچه ها و خیابان های این شهر هم مانند موزه است. این شهر آثار هنری بسیار زیادی دارد و باغ های عاشقانه ی زیبایی هم دارد که می توانید به راحتی در آن قدم بزنید و لذت ببرید و اگر در تابستان به این شهر سفر کردید، حتما خودتان را یک بستنی ایتالیایی مهمان کنید که طعم فوق العاده ای دارد.

شرایط اخذ ویزا برا تور اروپا تابستان 1402

شرایط اخذ ویزا برای تور تابستانی اروپا ۱۴۰۲

ویزای شینگن نوعی ویزای توریستی است که دارندگان آن این اجازه را دارند که به راحتی به بیست و شش کشور اروپایی رفت و آمد داشته باشند. ویزای شینگن شهرت بسیار زیادی دارد و کسانی که موفق به اخذ ویزای شینگن  می توانند بدون پاسپورت به محدوده ی عظیمی از اروپا سفر کنند.

دارندگان این ویزا می توانند به مدت۹۰روز بدون هیچ محدودیتی در یک شهر یا شهر های اروپا سفر کنند.

یکی دیگر از شرایط اخذ ویزا توریستی برای تور اروپا تابستان 1402  این است که افراد اگر می خواهند از یک کشوری که عضو شینگن است عبور کنند، باید ویزای عبور از ترانزیت آن کشور را بگیرند، در غیر این صورت حتی نمی توانند از آن کشور عبور کنند. این ویزا به این معنی نیست که می توانند در آن کشور بمانند و از مکان های آن کشور دیدن کنند، بلکه فقط می توانند از ترانزیت آن کشور عبور کنند.

گاهی شما یک اقوام یا دوستی در کشور های عضو شینگن دارید و جالب است بدانید که در این صورت به ویزا احتیاجی ندارید، بلکه تنها با در دست داشتن دعوت نامه می توانید به راحتی به این کشور سفر کنید و به دیدن اقوام و دوستانتان بروید.

آب و هوای اروپا در تابستان 1402

آب و هوای اروپا در تابستان

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید برای نوروز و یا تابستان با تور به اروپا سفر کنید، چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

شما باید حدود دوماه قبل با آژانس های هواپیمایی هماهنگ کنید، زیرا برای سفر به این کشور احتیاج به ویزای شینگن دارید که خیلی مهم است.

دومین موضوع آب و هوای اروپا در تابستان است. جالب است بدانید که آب هوای اروپا مانند ایران است، اگه شما از سرمای زیاد یا گرمای شدید رنج می برید پیشنهاد ما به شما این است که در نوروز با تور اروپا سفر کنید تا در هوای مطلوب از مکان های دیدنی این کشور لذت ببرید.

انواع تور اروپا تابستان 1402

انواع تور تابستانی اروپا ۱۴۰۲

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که دوست دارید با تور به سفر بروید، باید بدانید که سفر های دسته جمعی بسیار هزینه بر تر از سفر های انفرادی است است، اما باید بدانید که در تور های دسته جمعی، سفر لذت بخش تر است و بسیار خوش می گذرد.

یکی دیگر از مزیت های سفر با تور اروپا تابستان 1402 این است که شما زمان را از دست نمی دهید و به راحتی می توانید با راهنما از مکان های دیدنی آن کشور دیدن کنید و لذت ببرید.

انواع تور تابستان اروپا بسیار زیاد است که بر اساس نوع هتل و خدمات هزینه های آنها متفاوت می باشد، اما هنگام خرید تور های اروپا حتما به خدمات آن دقت کنید و گول قیمت پایین آنها را نخورید تا بتوانید بهترین سفر عمرتان را تجربه کنید.

بهترین تفریحات تابستانی در تور اروپا

قاره اروپا به قاره ی سبز معروف است و آن را هم مدیون طبیعت بکر و سواحل است. شهر هایی که در کنار دریا قرار گرفته اند بسیار زییا و چشم نواز هستند که در تابستان می توانید از آن ها لذت ببرید، اما دقت کنید که بعضی از شهر های اروپا در تابستان به جهنم معروف هستند.

شهر ساحلی نیس در فرانسه در لیست شهر های زیبای ساحلی است و اگر نام نیس نباشد، این لیست تکمیل نمی شود. این شهر در کنار دریا قرار دارد و در بخش جنوب شرقی فرانسه قرار گرفته است. باید بدانید که تمام زیبایی های فرانسه در پاریس خلاصه نمی شود و این زیبایی سر دراز دارد.

این شهر هم به دلیل آب های مطلوب و هم به دلیل این که در کنار ساحل قرار گرفته است، در زمان باستان به شهر شکار معروف بوده است، امروزه هم به دلیل مناظر زیبا، سواحل آرام، آفتاب ملایم و رستوران های لاکچری مسافران زیادی را به خود جذب می کند. از تفریحات تور اروپا می توان بازدید از شهر های تاریحی و قدم در دل تاریخ اروپا  را نیز نام برد.

جاذبه های گردشگری در تور اروپا تابستان 1402

جاذبه های گردشگری اروپا

اروپا از ده ها هزار سال پیش میزبان مسافران زیادی بوده است. این کشور بزرگ جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از آن ها را برای شما توضیح دهیم .

بی شک برج ایفل شناخته ترین برج در جهان است و جزو جاذبه توریستی اروپا است که با آوردن کلمه ی فرانسه، کمتر کسی است که به یاد برج ایفل نیفتد. نام این برج از گوستر ایفل گرفته شده است که مهندس شرکتی است که این برج را طراحی و ساخته است. جالب است بدانید که این برج یکی از پربازدید کننده ترین برج ها در جهان است که ۸۱طبقه در سه سطح دارد و در قسمت اول و دوم رستوان های آن هستند.

کولوسئوم یکی از مشهور ترین جاذبه توریستی اروپا به شمار می آید. این بنای بیضی شکل که در مرکز رم قرار دارد، در زمان فرمانروایی سه امپراطور بنا شده است و آن قدر بززگ است که امکان بازدید۸۰ هزار نفر تماشاچی را دارد. این بنا یک موزه در خود جای داده است که متعلق به اورس یکی از خدایان یونان بوده است.

موزه لوور یکی از مکان های مورد علاقه شاعران و هنرمندان است که سالیانه هزاران نفر از این موزه دیدن می کنند. این موزه یکی از جاذبه های برتر پاریس است و یکی از بزرگ ترین موزه های جهان است.

یکی دیگر از موضوعاتی که باید درباره ی این موز بدانید این است که بیش از ۳۸هزار آثار هنری از دوران قبل از تاریخ تا به الان در این موزه جای گرفته است و می توانید از آنها دیدن کنید.

هزینه های تور اروپا تابستان 1402

هزینه ی تور اروپا تابستان ۱۴۰۲

اروپا از ده ها هزار سال پیش میزبان مسافران زیادی بوده است. این کشور بزرگ جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از آن ها را برای شما توضیح دهیم .

بی شک برج ایفل شناخته ترین برج در جهان است و جزو جاذبه توریستی در سفر با  تور اروپا تابستان 1402 است که با آوردن کلمه ی فرانسه، کمتر کسی است که به یاد برج ایفل نیفتد. نام این برج از گوستر ایفل گرفته شده است که مهندس شرکتی است که این برج را طراحی و ساخته است. جالب است بدانید که این برج یکی از پربازدید کننده ترین برج ها در جهان است که ۸۱طبقه در سه سطح دارد و در قسمت اول و دوم رستوان های آن هستند.

کولوسئوم یکی از مشهور ترین جاذبه توریستی اروپا به شمار می آید. این بنای بیضی شکل که در مرکز رم قرار دارد، در زمان فرمانروایی سه امپراطور بنا شده است و آن قدر بززگ است که امکان بازدید۸۰ هزار نفر تماشاچی را دارد. این بنا یک موزه در خود جای داده است که متعلق به اورس یکی از خدایان یونان بوده است.

موزه لوور یکی از مکان های مورد علاقه شاعران و هنرمندان است که سالیانه هزاران نفر از این موزه دیدن می کنند. این موزه یکی از جاذبه های برتر پاریس است و یکی از بزرگ ترین موزه های جهان است.

یکی دیگر از موضوعاتی که باید درباره ی این موز بدانید این است که بیش از ۳۸هزار آثار هنری از دوران قبل از تاریخ تا به الان در این موزه جای گرفته است و می توانید از آنها دیدن کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed