تور ارزان و قیمت مناسب آلمان

  1. خانه
  2. اروپا
  3. تور ارزان و قیمت مناسب آلمان
تور آلمان

تور ارزان و قیمت مناسب آلمان

تور ارزان و قیمت مناسب آلمان : تور آلمان یکی از پرطرفدار ترین تور های دنیا می باشد که از کشور های مختلف جهان اجرا می شود و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می گیرد. آلمان یکی از قدرت های دنیا می باشد و به عنوان اصلی ترین کشور های اروپا و اتحادیه اروپا می باشد که در قلب اروپا قرار دارد و با کشور هایی همانند هلند ، بلژیک ، لوکزامبورگ ، جمهوری چک ، فرانسه ، لهستان ، سوئیس و اتریش دارای مرز می باشد. پایتخت این کشور برلین می باشد که بالغ بر سه میلیون جمعیت دارد ، همچنین زبان رسمی این کشور نیز آلمانی می باشد.

از نظر اقتصادی این کشور از برترین ها در دنیا می باشد و دارای اقتصادی با ثبات و قوی می باشد. همچنین از دیگر برتری های این کشور سیستم حمل و نقل قدرتمند این کشور است که از نظر گسترده بزرگراهی در رتبه سوم در دنیا قرار دارد به همین دلیل این کشور را به عنوان قطب حمل و نقل اروپا می شناسند. از نظر ایالت بندی، این کشور دارای شانزده ایالت می باشد که کوچترین برمن و برزگ ترین آنها بایرن می باشد و از نطر جمعیتی نیز پرجمعیت‌ترین نورد راین وستفالن و کم جمعیت ترین آنها برمن می باشد.

 به همین دلایل می باشد که آلمان علاوه بر سفر به عنوان یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت شناخته می شود ، به طوری که همواره این کشور سالانه میلیون ها مهاجر را پذیرش می کند. شرایط کاری مناسب و همچنین وجود کیفیت زندگی در سطح بالا هم از نظر تحصیلی و رفاهی از مهم ترین این دلایل می باشد.

در ادامه این مقاله به بررسی دقیق تر موضوع تور های آلمان خواهیم پرداخت و مهم ترین مواردی در این رابطه همانند نحوه اخذ ویزای آلمان ، بهترین زمان سفر به آلمان ، خدمات تور های آلمان ، نحوه تعیین قیمت تور آلمان ، کیفیت هتل‌های محل اقامت در تور آلمان ، و … را بررسی خواهیم کرد .

تور ارزان اسپانیا

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از: 850 یورو+ نرخ پرواز

تور اسپانیا

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از:1150 یورو

تور ایتالیا

تور اسپانیا + ایتالیا 9روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از:1350 یورو+ نرخ پرواز

تور اسپانیا + پرتغال

تور اسپانیا + پرتغال 8 روزه

مادرید 4 شب + لیبسون 3 شب

شروع قیمت از:1250 یورو + نرخ پرواز

تور اسپانیا هلند

تور اسپانیا + هلند 9 روزه

بارسلون 5 شب + آمستردام 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

جاذبه های توریستی اروپا

تور اسپانیا + فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب + پاریس 3 شب

شروع قیمت از: 1450 یورو

تور اسپانیا

تور اسپانیا 6 روزه

بارسلون 5 شب و 6 روز

شروع قیمت از:850 یورو

تور اسپانیا

تور اسپانیا 8 روزه

بارسلون 4 شب + مادرید 3 شب

شروع قیمت از: 1150 یورو

تور اسپانیا و ایتاللیا

تور اسپانیا + ایتالیا 9 روزه

بارسلون 5 شب + رم 3 شب

شروع قیمت از:1350 یورو

تور اسپانیا هلند

تور اسپانیا + هلند 9 روزه

بارسلون 5 شب + آمستردام 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

تور اسپانیا + پرتغال 8 روزه

مادرید 4 شب + لیبسون 3 شب

شروع قیمت از:1250 یورو

جاذبه های توریستی اروپا

تور اسپانیا + فرانسه 9 روزه

بارسلون 5 شب + پاریس 3 شب

شروع قیمت از:1450 یورو

چگونه ویزای آلمان را اخذ کنیم؟

ویزای آلمان دارای انواع مختلف می باشد، به طور کلی اگر بخواهیم آنها را گروه بندی کنیم می توانیم که به دو دسته ویزا های بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم بندی کنیم.

ویزا های بلند مدت شامل ویزاهای تحصیلی ، کاری ، ازدواج ، سرمایه گذاری و … می باشد که معمولا مدت زمان این دسته بیش از سه ماه می باشد. دسته دوم ویزا های کوتاه مدت می باشند که شامل ویزا های توریستی هستند که خود دارای چندین نوع می باشند که در ادامه این مقاله بررسی خواهیم کرد.

به طور کلی ویزای تور ارزان و قیمت مناسب آلمان برای سفر های تفریحی کوتاه مدت و یا دیدار با اعضای خانواده و بستگانی که ساکن این کشور هستند ارائه می شود. باید اشاره کنیم که شما با دریافت این ویزا حق تحصیل و یا کار در آلمان را ندارید به همین دلیل اگر تصمیم به تحصیل یا اشتغال در آلمان را دارید، نباید از این نوع ویزا استفاده کنید و باید اقدام به دریافت ویزا های طولانی مدت که هر کدام دارای شرایط خاص می باشند استفاده کنید .

اصلی ترین دلیل اینکه ویزا های توریستی از سوی دولت آلمان ارائه می شود این است که بسیاری از افراد از سراسر دنیا به دلیل علاقمند بودن به سفر به این کشور و بازدید از مراسم ها و فستیوال های مختلف ، اماکن تفریحی مدرن این کشور ، اماکن تاریخی این کشور ، مناطق طبیعی بکر آلمان و … خواهان دریافت ویزای توریستی هستند. همه این موارد ذکر شده در کنار صدها دلیل دیگر باعث شد تا این کشور فقط در سال 2017، 459 میلیون بازدید کننده داشته باشد .

برای دریافت این ویزا باید که شما اقدامات لازم را انجام دهید که اساسی ترین انها عبارت است از :

۱ )‌ در قدم اول شما باید که درخواست خود را از طریق سفارت و یا کنسولگری آلمان در کشور خود ، ثبت کنید .

۲ ) در مرحله دوم بعد از ثبت درخواست و بررسی، شما به مصاحبه بروید که به دو شیوه آنلاین یا حضوری در کنسولگری یا سفارت آلمان اجرا می شود . این مصاحبه تقریبا ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید و افسر مربوطه از شما در رابطه با علت سفر به آلمان و همچنین مدارک شما سوال هایی خواهد پرسید که باید پاسخ دهید .

۳ ) بعد از مصاحبه شما باید هزینه های لازم برای دریافت ویزا را پرداخت کنید که شامل هزینه های مصاحبه ، صدور ویزا و … می باشد .

۴ ) بعد از انجام دادن تمامی مراحل باید که منتظر پاسخ سفارت باشید .

زمان سفر به آلمان

بهترین زمان سفر به آلمان

خالی از لطف نیست که بدانید  سفر با تور ارزان و قیمت مناسب آلمان از هیجان انگیز و خاطره‌ساز ترین سفر ها می باشد. در این بخش به بررسی بهترین زمان سفر به آلمان از جهات مختلف خواهیم پرداخت:

۱ ) بهترین زمان سفر به آلمان از نظر شرایط آب و هوایی این کشور : یکی از فاکتور های مهم شرایط آب و هوایی می باشد که با توجه به آن می توان که بهترین زمان سفر به این کشور را تعیین کرد. اگر بخواهیم در حالت کلی شرایط آب و هوایی کشور آلمان را در طول سال بررسی کنیم ، به طور کلی این کشور دارای تابستان هایی گرم و نسبتاً مطبوع می باشد. پس اگر علاقمند به هوای گرم هستنید این فصل می تواند که برای شما مناسب باشد. این فصل گردشگران زیادی دارد به همین دلیل ممکن است که هزینه های سفر در این ماه افزایش می یابد.

بهار در آلمان دارای آب و هوایی خنک و دلپذیر می باشد ، طبق نظر سنجی های صورت گرفته نیز این فصل به عنوان بهترین زمان سفر به آلمان انتخاب شده است، یعنی از 11 اردیبهشت تا 10 خرداد.

فصل زمستان و پاییز نیز دارای هوای نسبتا سرد می باشد به همین دلیل است که در این فصل هزینه های سفر به آلمان کاهش می باید و اقتصادی تر می باشد .

۲ ) از نظر وجود فستیوال ها و جشن های خاص در این کشور : یکی دیگر از مواردی که با توجه به آن می توان که بهترین زمان سفر به آلمان را تعیین کرد، فستیوال ها و جشن هایی می باشد که در این کشور اجرا می شود . در فصل بهار بسیاری از این جشن ها برگزار می شود

آلمان

با خرید تور آلمان چه خدماتی دریافت می‌کنیم؟

تور ارزان و قیمت مناسب آلمان دارای انواع مختلف می باشد که هر کدام دارای خدمات مختلفی می باشد که از سوی آژانس های مسافرتی ارائه می شود،‌ اما به طور کلی از مهم ترین خدماتی که در هنگام انتخاب تور مناسب باید به آنها توجه کنید می توان به مواردی همچون :

۱ ) محل اقامت : از اصلی ترین موارد، هتل و یا محل اقامت شما در طول سفر به این کشور می باشد که باید از سوی آژانس ها انتخاب شود. معمولا از مهم ترین مواردی که بر روی قیمت نیز تاثیر دارد همین مورد می باشد .

۲ ) خدمات تفریحی : اینکه شما خودتان در آلمان به گشت و گذار بپردازید و یا اینکه با تور بروید نیز از دیگر مواردی است که باید در هنگام خرید تور به آن توجه کنید .

۳ )‌ وجود لیدر و راهنمای تور که شما را در طول سفر راهنمایی کند نیز از دیگر خدمات مهمی می باشد که از سوی آژانس ها باید ارائه شود .

۴ ) خدمات حمل و نقلی اینکه شما با چه پروازی به کشور مقصد می روید نیز از دیگر عوامل مهم می باشد .

۵ ) تعداد روز سفر نیز از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد .

اگر اهل سفر هستید پیشنهاد می کنیم مقاله تور استانبول را نیز دنبال نمایید
توریستی-ترین-شهرهای-آلمان

نحوه تعیین قیمت تور آلمان

تور آلمان دارای انواع مختلف می باشد و هر کدام دارای قیمت های متفاوتی می باشد ، اصلی ترین عاملی که با توجه به آن قیمت تور آلمان تعیین می شود ، خدماتی می باشد که قرار است به شما ارائه شود به عنوان مثال هتلی که قرار است در آن اقامت کنید و یا اینکه سفر شما چند روز در کدام شهر و یا چه پروازی خواهد بود نیز از دیگر موارد می باشد .

شما با مراجعه به آژانس های مسافرتی معتبر که انواع تور های خارجی را ارائه می کنند می توانید انواع تورها را مشاهده و بررسی کنید و مناسب ترین را انتخاب کنید. از سوی دیگر علاوه بر خدمات باید دانست که واحد پول کشور آلمان یورو می باشد که همه این موارد از قبیل رزرو هتل و بلیط و … با توجه به نرخ روز یورو تعیین می شود ، به عنوان مثال اگر بخواهیم که یکی از مهم ترین هتل را در نظر بگیریم معمولا از بین یک تا هشت میلیون در روز متغیر می باشد ( البته با توجه به نرخ روز یورو ممکن است تغییر کند ) و یا هزینه های بلیط که از 5 تا 14.5 ملیون متغیر است

معروفترین هتلهای آلمان

کیفیت هتل‌های محل اقامت در تور آلمان

هتل‌های محل اقامت در تور ارزان و قیمت مناسب آلمان  بسیار است که بسته به بودجه شما و نوع تور انتخاب می شود ، در ادامه برخی از لوکس ترین و گران قیمت ترین هتل های کشور آلمان را به شما معرفی خواهیم کرد.

مهم ترین این موارد عبارت است از :

۱ ) اینترکانتیننتال برلین : یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های پنج ستاره آلمان InterContinental می باشد که در شهر برلین، پایتخت این کشور واقع است. این هتل دسترسی بالایی دارد و همچنین امکانات رفاهی آن نیز بالا می باشد. به همین دلیل این هتل، از مشهور ترین هتل های این کشور از نظر گردشگران می باشد .

۲ ) د وستین گرند فرانکفورت : یکی دیگر از هتل های معروف که در مرکز و قلب شهر فرانکفورت واقع است The Westin Grand Frankfurt می باشد. این هتل نیز پنج ستاره بوده و دارای ۳۷۱ اتاق مجهز با بهترین امکانات می باشد.

۳ ) فیرمونت ویر جاهرسزیتن هامبورگ : از دیگر هتل های مشهور است که در شهر هامبورگ قرار دارد. این هتل از جدید ترین هتل هایی می باشد که در این کشور ساخته شده است و دارای ۱۵۶ اتاق با امکانات بالا می باشد که می تواند سفر خوبی داشته باشید.

۴ ) گرند الیسه هامبورگ : GRAND ELYSEE Hamburg از دیگر هتل های پنج ستاره آلمان می باشد که در هامبورگ واقع است. این هتل نیز دارای امکانات بالایی می باشند که مهم ترین آنها ارائه ۲۴ ساعته خدمات خوراکی می باشد .

۵ ) کونیگشوف مونیخ : یکی از هتل های پنج ستاره واقع در شهر مونیخ کونیگشوف می باشد که دارای امکانات فول است .

از دیگر هتل های مشهور می توان به هتل فلمینگز فرانکفورت مین ریورساید فرانکفورت ، هتل جومیراه فرانکفورت ، هتل ساید دیزاین هامبورگ ، هتل پارک هیات هامبورگ ، هتل روسو فورت ویلا کندی فرانکفروت ، هتل بل ایپوک ، هتل ایم واسرتورم ، نو برلین ، ماندارین اورینتال ، کمپینسکی ، هتل قصر ، هتل رمانتیک مارکوستورم اشاره کرد.

چند ماه قبل از سفر به آلمان باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

چند ماه قبل از سفر به آلمان باید برای خرید تور اقدام کنیم؟

خرید تور ارزان و قیمت مناسب آلمان فقط برای سفر کافی نیست، زیرا که شما باید در ابتدا ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید که برای این کار بهتر است تقریبا سه ماه قبل از زمان سفر اقدام کنید، البته این سه ماه بهترین زمان و سریع ترین زمان می باشد.

شما می توانید در کوتاه ترین زمان یعنی دو هفته قبل از سفرتان به آلمان اقدام به دریافت کنید که کمی ریسک بالایی دارد به همین دلیل بین یک ماه تا سه هفته قبل از زمان سفر مناسب ترین زمان برای اقدام به دریافت ویزا و خرید تور است تا خیالتان راحت تر باشد و مشکلی برای شما ایجاد نشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed