بهترین زمان برای تور اسپانیا

بهترین زمان برای تور اسپانیا

بهترین زمان برای تور اسپانیا کشور اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی به شمار می آید. این کشور زیبا به دلیل موقعیت جغرافیایی، آب و هوای مساعد و معماری های بی نظیر مقصد گردشگران بی‌شماری شده است. این کشور با دارا بودن شهر های زیبایی مانند مادرید و بارسلون توانسته است گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کند.

اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید نیکوست که به وسیله تور به این کشور زیبا سفر نمایید، چرا که مسافرت با تور باعث می شود هزینه های شما کمتر و مقرون به صرفه تر شود. سفر نمودن با تور مزایای بیشتری نسبت به سفر به صورت انفرادی خواهد داشت.

گردشگران می توانند با توجه به سلیقه خود بهترین زمان برای تور اسپانیا را انتخاب کنند، چرا که در فصل هایی که هوا در اسپانیا معتدل است گردشگران بی شماری در آنجا حضور خواهند داشت ولی در زمستان اسپانیا کمی خلوت تر خواهد بود و شما می توانید هتل های ارزان قیمت را رزرو نمایید، پس زمان مناسب برای تور اسپانیا به وسیله خود گردشگران مشخص می شود.

پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن را نیز مشاهده فرمایید!

بهترین زمان برای تور اسپانیا

بهترین فصل تور اسپانیا

بهترین زمان برای تور اسپانیا گردشگرانی که قصد سفر به اسپانیا را دارند و می خواهند بهترین زمان برای تور اسپانیا را در نظر بگیرند تا آخر این مقاله با ما همراه باشند .

به طور کل در تمامی فصول سال می توانیم به کشور اسپانیا سفر کنیم ولی از میان فصل ها فصل پاییز و بهار بهترین وقت برای گردشگری و ثبت خاطرات دلنشین از این کشور و شهرهای زیبای آن می باشد. قابل ذکر است در ماه اکتبر شما می توانید بارش باران های بسیار شدیدی را نزدیک اقیانوس اطلس مشاهده کنید.

بیشترین فصلی که در اسپانیا گردشگران به این کشور سفر می کنند، ماه های می و اکتبر خواهد بود، یعنی اردیبهشت و خرداد. در این فصل هوای اسپانیا بسیار دلنشین و کاملا بهاری است و گردشگران بدون آنکه گرما یا سرمای زیادی را تحمل کنند می توانند به تمام نقاط این کشور سفر نموده و روزهای بسیار خوشی را تجربه نمایند .

در صورتی که تمایل داشته باشید پاییز هزار رنگ را در اسپانیا مشاهده نموده و از آب و هوای دلنشین و خنک آنجا لذت ببرید، می توانید در ماه اکتبر که از ( نهم مهر ماه تا نهم آبان ماه ) شروع می شود به این کشور سفر نموده و از جاذبه های تاریخی و گردشگری اسپانیا دیدن کنید و لذت ببرید .

گردشگران می توانند با اعتماد به آژانس مسافرتی ما در تورهای مختلفی که این دفتر برگزار می کند شرکت نموده و یک مسافرت خاطره انگیز را با ما تجربه نمایند .

پیشنهاد میکنیم مقاله تور لحظه آخری آنتالیا را نیز مشاهده فرمایید!

بهترین فصل تور اسپانیا

بهترین فصل تور اسپانیا برای جشنواره ها

بهترین زمان برای تور اسپانیا در کشور اسپانیا جشنواره های زیادی برگزار می شود که این مسئله نشان می‌دهد مردم اسپانیا بسیار خوشگذران و اهل تفریح هستند. این جشنواره ها هر کدام در زمان مشخصی برگزار می شود که بیشتر آنها عموما در ماه می، آگوست و جولای برگزار می شود.

برخی از جشنواره های خیلی معروف در زمان مشخصی به طور سالانه برگزار می شوند به عنوان مثال اگر می خواهید جشنواره ی گوجه فرنگی ماتادورها ( اهالی اسپانیا ) را از نزدیک تماشا کنید، می توانید طوری زمان تور را تنظیم کنید که در آخرین چهارشنبه ی ماه آگوست به کشور اسپانیا سفر کنید و این جشنواره را از نزدیک نظاره گر باشید. در این جشنواره تمامی افرادی که شرکت می کنند، به سمت یکدیگر گوجه فرنگی پرتاب نموده و شهر را قرمز رنگ می کنند .

علاوه بر این در فصل تابستان جشنواره ی دوچرخه سواری در اسپانیا برگزار می شود که این جشنواره ی ورزشی تقریبا سه هفته و مرحله به مرحله برگزار می شود.

جشنواره ی تابستانی دیگری که در اسپانیا برگزار می شود و گردشگران می توانند به همراه تورهای مسافرتی به اسپانیا رفته و از آن دیدن کنند، جشنواره ی بین المللی تئاترآماتور خیرونا است. این جشنواره در شهر خیرونای اسپانیا برگزار می شود.

جشنواره ی دیگری که در ماه جولای در اسپانیا و شهر پامپلونا برگزار می شود و بسیار مهیج و همراه با رقص و موسیقی و گاوبازی است، سن فرمین نام دارد. این جشنواره به مدت یک هفته برگزار می شود .

بهتر است برای انتخاب بهترین زمان برای تور اسپانیا این موارد را نیز در نظر داشته باشید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان ترکیه را نیز مشاهده فرمایید!

بهترین زمان تور اسپانیا برای تفریحات ساحلی

بهترین زمان برای تور اسپانیا کشور اسپانیا در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است. این کشور به دلیل اینکه با دریا و اقیانوس اطلس هم مرز شده است، دارای شهرهای ساحلی بسیار زیبایی می باشد. در اینجا به اختصار چندین نمونه شهر ساحلی نام خواهیم برد که در این شهرها گردشگران می‌توانند از تفریحات ساحلی بی شماری استفاده و لذت ببرند ‌.

اولین شهر ساحلی، شهر کاداکس نام دارد. شما می توانید دراین شهر زیبای ساحلی غواصی کنید، در امتداد ساحل پیاده روی نمایید یا از گالری و بوتیک های اطراف آن بازدید و خرید کنید .

شهر ساحلی دیگری که میتوانیم معرفی نماییم، شهر سیتخس نام دارد. شما در تابستان می‌توانید از سواحل این شهر لذت برده و از موزه بسیار معروفی که در این شهر قرار دارد بازدید نمایید. شما از طریق فرودگاه بارسلون می توانید به این مکان سفر نمایید .

یکی از شهرهای بی نظیر برای گردشگری و استفاده از تفریحات ساحلی شهر کودیلرو نام دارد. در این شهر تپه های بسیار زیبا و رنگی را مشاهده خواهید نمود، چون روستائیان این منطقه خانه های خود را بر روی تپه ها ساخته اند و این خانه ها پشت به بندر هستند و جذابیت خاصی را به این منطقه بخشیده اند .

به طور کلی بهترین زمان برای تور اسپانیا فصل تابستان و بهار است که می توانیم به شهرهای ساحلی کشور اسپانیا به وسیله تور سفر نمایبم و از تفریحات ساحلی و ورزش های آبی آن لذت ببریم و از بناهای بی نظیر این کشور عکاسی کنیم .

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان استانبول را نیز مشاهده فرمایید!

بهترین زمان تور اسپانیا برای بازدید از مکان های دیدنی

بهترین زمان برای تور اسپانیا اسپانیا کشوری است که در طول سال گردشگران بی شماری از طریق تورهای مسافرتی به این کشور اروپایی سفر می کنند.‌ علاوه بر بهار و پاییز در سایر فصل ها مانند زمستان و تابستان گردشگران بی شماری را در این کشور زیبا مشاهده خواهید نمود. در تابستان بخش های ساحلی جنوب اسپانیا از ایالت الگسیراز تا مالاگا به دلیل داشتن دمای مناسب، گردشگران بی شماری را در این بخش ها مشاهده خواهید نمود.

در این کشور مکان های دیدنی بی شماری مانند قلعه ی سگوبیا ، صومعه سرای سلطنتی ، موزه ی ملی ، کلیسای جامع سانتیاگود، کاخ سلطنتی مادرید ، کاخ الحمرا ، سواحل سان سباستین و … وجود دارد که می توانیم در تمامی فصل ها به این کشور اروپایی سفر و از آنها دیدن کنیم .

در صورتی که شلوغی و جمعیت زیاد را نمی پسندید، می توانید در فصل هایی که اسپانیا از گردشگران کمتری برخوردار است به این کشور سفر کنید که به طور معمول در زمستان گردشگران کمتری به اسپانیا سفر می کنند .

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان اروپا را نیز مشاهده فرمایید!

بهترین زمان تور اسپانیا برای بازدید از مکان های دیدنی

بدترین زمان تور اسپانیا

بهترین زمان برای تور اسپانیا در طول سال گردشگران بی شماری به این کشور اروپایی سفر می کنند به عنوان مثال در ماه آگوست گردشگران زیادی از سایر کشورها مانند فرانسه، آلمان و هلند به این کشور سفر می کنند، پس طبیعی است که در این زمان نمی توانیم به راحتی از این کشور دیدن کنیم. علاوه بر این به هیچ وجه نمی توان هتل ارزان قیمت رزرو نمود.

به طور قطع اکثر مکان های دیدنی شلوغ خواهند بود و بسیاری از افراد هستند که شلوغی را نمی پسندند و ترجیح می دهند در یک فصل دیگری که در کشور اسپانیا جمعیت کمتری دیده می شود به تفریح و تفرج بپردازند. اگر سرمای هوا و فصل زمستان را می پسندید می توانید این فصل را برای بازدید و گردشگری از مکان های مختلف کشور اسپانیا انتخاب نمایید، ولی باید لباس های متناسب با سرمای این کشور را به همراه داشته باشید .

البته یکی از معضلات فصل زمستان، بیماری یا سرماخوردگی است که احتمال دارد به دلیل برودت هوا و سردی آن کشور دچار شوید و بطور کل از مسافرت خود هیچ گونه لذتی نبرید .

شاید در فصل بهار و پاییز جمعیت بی شماری را در اسپانیا مشاهده کنید و این شلوغ بودن کمی آزار دهنده باشد، ولی دمای هوا در این فصول بسیار لذت بخش خواهد بود. علاوه بر انواع تفریحات شما می توانید از فستیوال های معروف اسپانیا دیدن نمایید .

سفر با تور به اسپانیا در تمامی فصول لذت بخش خواهد بود، در تابستان، زمستان، بهار یا پاییز می توانید از تفریحات مخصوص به همان فصل استفاده کنید و یک مسافرت خاطره انگیزی را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید، به طور کلی بهترین زمان برای تور اسپانیا بستگی به شرایط افراد دارد.

بدترین زمان تور اسپانیا

بررسی آب و هوای مناطق مختلف اسپانیا

بهترین زمان برای تور اسپانیا یکی از بزرگترین شهر های اسپانیا مادرید است که یک کلانشهر به حساب می آید و پایتخت کشور اسپانیا می باشد. شما در این کشور ساختمان های مجلل و بسیار زیبایی را مشاهده می‌کنید که از معماری بی‌نظیری برخوردار هستند. بهترین زمان برای سفر به مادرید را می توان فصل بهار یعنی ماه مارچ تا می و فصل پاییز یعنی سپتامبر تا نوامبر را معرفی نمود. البته اگر دوست دارید مادرید را با جمعیت کمتر و خلوت تر ببینید، می توانید در فصل زمستان به این شهر سفر کنید. در این فصل علاوه بر اینکه شهر خلوت تر است، قیمت هتل ها نیز پایین تر از فصل های دیگر است .

اگر می خواهید آب و هوای معتدل در اسپانیا را تجربه کنید، می‌توانید در ماه سپتامبر به این کشور سفر کنید. در این ماه دمای هوا از ۱۱ تا ۲۰ درجه سانتیگراد متغیر می باشد. در فصل بهار و در ماه آوریل تا آخر ماه می هوا بسیار مناسب و لذت بخش خواهد بود و دمای هوا حدوداً ۱۶ درجه تا ۲۰ درجه سانتی گراد می باشد .

کشور اسپانیا در طول سال آب و هوای مناسب و تقریبا معتدلی دارد، ولی تابستان های این کشور بسیار گرم و نزدیک به سرزمین های استوایی و گرمسیری شباهت دارد، البته قسمت های شمالی این کشور تابستان ملایم تری دارد.

بررسی آب و هوای مناطق مختلف اسپانیا

تعطیلات رسمی اسپانیا

بهترین زمان برای تور اسپانیا این کشور نیز همانند سایر کشورهای دنیا طبق قوانین و ضوابط خاص برخی روزها را تعطیل رسمی اعلام کرده اند. این روزها می توانند اعیاد مذهبی یا تولد، وفات اشخاص خاص یا بزرگداشت روز وحدت و استقلال یافتن این کشور باشد. علاوه بر این موارد تعطیلات سال نو نیز جزو تعطیلات رسمی به حساب می آید، از این رو لازم است تمامی گردشگران قبل از مسافرت از تعطیلات رسمی اطلاع حاصل نمایند و بهترین زمان برای تور اسپانیا را انتخاب کنند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند .

کشور اسپانیا به صورت فدرال اداره می شود و از قرار گرفتن چندین ایالت در کنار هم تشکیل شده است، به همین دلیل هر ایالت تعطیلات مخصوص به خود را دارا می باشد که این تعطیلات شامل جشنواره های بزرگ و کوچک یا بزرگداشت اشخاص مهم آن ایالت می باشد. در ادامه به اختصار به چندین مورد از تعطیلات رسمی کشور اسپانیا اشاره می کنیم:

ششمین روز ژانویه در اسپانیا که به روز پادشاهان معروف است یا هجدهم و هفتم آوریل که روز عید پاک است یا نمونه دیگر که روز مریم مقدس است، این روز برای رهبران دینی یک روز بسیار مهم به شمار می‌آید که در پانزدهم اوت برگزار می شود. علاوه بر این موارد روز دیگری وجود دارد که در سراسر اسپانیا تعطیل رسمی است که این روز را روز قانون اساسی نامگذاری کرده اند.

یکی دیگر از تعطیلات رسمی در کشور اسپانیا روز میلاد حضرت مسیح می باشد. این روز در تاریخ بیست و ششم دسامبر به شکل بسیار ویژه برگزار می شود .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed